facebook
Marco Polo - Mara Engai Wilderness Lodge 5* - Kena_Safari_Masai Mara_Mara Engei

Mara Engai Wilderness Lodge 5*

Výjimečný hotel Mara Engai Lodge se nachází uprostřed nedotčeného keňského lesa Ravine na úbočí hory Oloololo (Siria). Výhled na úžasnou národní rezervaci Masai Mara a migrační stezku pakoňů s přibližně 120 km dlouhým nepřetržitým výhledem na rozlehlou savanu Masai Mara je prostě dechberoucí.

MARA ENGAI: V masajské víře znamená Mara skvrnitou zemi, zatímco Engai je masajský bůh, který stvořil to, co jsme označili za sedmý div světa.

Obdivujte nejúžasnější výhledy na Masai Maru a trasu Velké migrace z vlastní soukromé verandy. Dopřejte si skvělou kuchyni s lahodnými pochoutkami z čerstvých produktů z našich ekologických zahrad. Vraťte se do přírody při vzrušujících projížďkách za zvěří a poznejte tisíce let masajské tradice. Než se pak uložíte do své velké pohodlné postele, podívejte se na množství třpytících se hvězd na jasné africké obloze - to by měl každý alespoň jednou za život vidět.

JAZYKY, KTERÝMI SE V RESORTU MLUVÍ:
Angličtina, svahilština, němčina, francouzština a italština


Fotogalerie


O hotelu

Velká pětka a velká migrace
Trojúhelník Mara je severozápadní část národní rezervace Masai Mara v Keni, kterou spravuje nezisková organizace The Mara Conservancy z pověření rady okresu Trans Mara (Trans Mara District).
Trojúhelník Mara je od zbytku národní rezervace Masai Mara oddělen řekou Mara, je méně navštěvovaný a méně přeplněný a často se v něm pase mnohem více zvěře na pláních a mezi sopečnými kopci, které tento kout Mary odlišují.

Naše jedinečná, speciálně upravená vozidla 6×6 Pinzgauer pro pozorování zvěře vás zavedou po naší soukromé silnici přímo z Lodge do uzavřeného Mara Triangle.

Lokalita

TRIANGLE MARA
Trojúhelník Mara je severozápadní část národní rezervace Masai Mara v Keni, kterou spravuje nezisková organizace The Mara Conservancy jménem rady okresu Trans Mara (Trans Mara District).

Trojúhelník Mara je od zbytku národní rezervace Masai Mara oddělen řekou Mara, je méně navštěvovaný a méně přeplněný a často se v něm pase mnohem více zvěře na pláních a mezi sopečnými kopci, které tento kout Mary odlišují.

Popis pokojů

V lodži je k dispozici 20 luxusních stanů. Některé jsou uzpůsobeny k tomu, aby v nich mohla být ubytována i rodina se dvěma dětmi.
Každý stan má svou koupelnu, prostornou terasu a velmi kvalitní stylový nábytek.

Restaurace, bary, stravování

Naše pobyty v Mara Engai Wilderness Lodge jsou koncipovány s plnou penzí. Hradíte si tedy pouze nápoje.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherný výhled na Masai Mara National Reserve
  • Velmi kvalitní zázemí pro vaše safari
  • Možnost pěšího safari
  • Speciální safari auta vytvořená exklusivně pro Mara Engai Lodge
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading