facebook
Marco Polo - Porini Rhino River Camp Meru 4*plus -

Porini Rhino River Camp Meru 4*plus

Rhino River Camp se nachází rozlehlém soukromém pozemku přímo na okraji národního parku Meru a je vynikající základnou pro poznávání národního parku Meru s možností pozorovat všech pět členů tzv. Velké pětky (slon, buvol, nosorožec, lev a levhart).
Porini Rhino River Camp Meru je menší kemp, který nabízí pouze sedm stanů. Hosté zde mohou zažít klid a soukromí, což je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci a skvělé výchozí místo pro výjezdy na safari.


Fotogalerie


O hotelu

Tento kemp využívá solární energii pro zajištění elektřiny a má také vlastní zdroj vody. Tento ekologický přístup k životu v divočině umožňuje hostům užít si luxusního ubytování s minimálním dopadem na životní prostředí.

Lokalita

Porini Rhino River Camp Meru se nachází v srdci národního parku Meru, který je známý svou rozmanitou zvířecí populací a úžasnou krajinou.

Popis pokojů

Ubytování v Porini Rhino River Camp Meru je zajištěno v luxusních safari stanech, které jsou elegantně zařízené a poskytují hostům komfort a soukromí. 5 stanů má výhled na řeku a dva stany mají výhled do divokého lesa.

Každý safari stan má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou a dřevěné podlahy, okna s výhledem do divoké přírody. Stany jsou vybaveny pohodlnými postelemi s kvalitním ložním prádlem, moskytiérou a ventilátorem pro příjemný noční spánek.

Hosté mají k dispozici také venkovní terasu s posezením a výhledem do přírody.

Restaurace, bary, stravování

Stravování v táboře je přizpůsobeno gurmánským delikatesám s italským přízvukem. Hosté si mohou kdykoli vybrat, zda chtějí jíst na terase svého pokoje, u bazénu nebo dokonce v buši - výběr je zcela na vás.


Proč si vybrat tento hotel

  • Úžasná poloha kempu přímo u řeky, s nádherným výhledem do divoké přírody.
  • Skvělé výchozí místo k výjezdům na safari do národního parku Meru National Park
  • Velkorysé luxusní stany potěší i toho nejnáročnějšího klienta
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading