facebook
Marco Polo - Hotel Schaurhof -

Hotel Schaurhof

Jižní Tyrolsko
Sterzing


Fotogalerie


O hotelu

Malý a přátelský hotel vhodný pro rodiny má 23 pokojů, recepci, restauraci, bar, kavárnu, výtah, sluneční terasu a zahradu s dětským hřištěm. Dále je v hotelu wellness zóna a velká vnitřní herna pro děti (viz popis níže). WiFi připojení je v celém hotelu zdarma.

Lokalita

Hotel se nachází na klidném místě v nadmořské výšce cca 1000 m n. m. v malé vesničce Ried nedaleko Sterzingu (cca 3 km). Hotel leží v turistické oblasti a je tak ideálním výchozím místem pro túry a výlety, a to nejen po údolí Wipptal.  Autobusová zastávka se spojením do Sterzingu, Brixenu, Bolzana nebo Merana je vzdálena cca 300 m od hotelu. Transfer z/na nádraží Sterzing zdarma (na vyžádání).

Vzdálenost z Prahy: cca 590 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 660 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 600 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou orientovány na jih a mají WC, sprchu, fén, sat. TV, pokojový trezor, WiFi připojení zdarma, kout s posezením a topení:

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 20 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje s balkonem: cca 24 m2, možnost 1 přistýlky (může být rozkládací pohovka) a balkon s výhledem na hory.
  • Family Suite: cca 35 m2, dvě přistýlky (mohou být formou rozkládací pohovky), některé s oddělenými ložnicemi pro děti, balkon.
  • Junior Suite: cca 40 m2, pro 2 osoby, vybavení z borovicového dřeva, balkon a vlastní infrasauna.
Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek 10 €/noc (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu o 3-4 chodech se salátovým bufetem. 1 x týdně grilování (dle počasí), různé tematické a zábavní večery, pondělní večerní aperitiv.

Fitness a lázně

Zdarma: venkovní sauna s panoramatickým oknem, finská sauna, bio bylinková sauna, relaxační místnost, čajový koutek, 2 infra křesla a Kneippův chodník. Venkovní vyhřívaný biobazén (cca od června do konce září).

Aktivity v hotelu a okolí

Pro rodiny: velká vnitřní herna a dětské hřiště v zahradě. Zdarma zapůjčení chůvičky, kočárků, batohů na nošení dětí a zdarma likvidace plen.

Zdarma: stolní fotbálek, vstup do veřejného krytého bazénu „Balneum“ ve Sterzingu (3 hodiny denně), karta výhod Mobilcard (bezplatné použití veškeré veřejné dopravy v Jižním Tyrolsku), Museumcard, různé slevy na lanovky.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading