facebook
Marco Polo - Hotel Brötz -

Hotel Brötz

Jižní Tyrolsko
Rasen/Antholz
Niederrasen


Fotogalerie


O hotelu

Kvalitní a dobře vedený hotel, ve kterém se nachází 40 pokojů, recepce, výtah, salonky, restaurace, bar/kavárna, sluneční terasa a zahrada s trávníkem a slunečníky. WiFi připojení je k dispozici zdarma. Dále je v hotelu krytý bazén a wellness zóna (viz popis níže).

Lokalita

Hotel leží v centru obce Niederrasen v cca 1030 m n. m., cca 4 km od známé turistické oblasti Kronplatz a cca 15 km od biatlonového centra Anterselva (Antholz). Obchody, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti, autobusová zastávka je přímo u hotelu, vlakové nádraží Olang je cca 2 km od budovy. Transfer z/na nádraží zdarma (na vyžádání v CK).

Vzdálenost z Prahy: cca 655 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 660 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 510 km, 6 hodin

Popis pokojů

Všechny pokoje mají WC, sprchu, fén, telefon, sat. TV, pokojový trezor, minibar, WiFi připojení zdarma, kout s posezením a topení. Na pokojích jsou k dispozici župany a přezůvky do wellness:

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 20 m2, možnost až 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, ve vedlejší budově (cca 300 m).
  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 25 m2, možnost až 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 25 m2,  možnost až 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, balkon.
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaňový bufet a večeře formou čtyřchodového menu se salátovým bufetem. Bezlepková, bezlaktózová a vegetariánská strava na vyžádání.

Vlastní vinařství, kurník a velká zeleninová zahrada.

Fitness a lázně

Zdarma: posilovna, krytý bazén (cca 32°C) s vodopádem, masážními tryskami a protiproudem, finská sauna, bio sauna, infrakabina, Kneippův chodník, relaxační místnost, parní lázeň a vířivka (pro 6 osob; cca 36°).

Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní fotbálek, billiard, herna s air hokejem a hermími konzolemi (Playstation a Nintendo Wii), zapůjčení turistických holí a kol (městské, horské a e-city) přímo v hotelu a karta výhod Mobilcard (veřejná doprava v Jižním Tyrolsku zdarma).

Vlastní vinařství, kurník a velká zeleninová zahrada.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading