facebook
Marco Polo - Wellness Hotel Ratschings -

Wellness Hotel Ratschings

Jižní Tyrolsko
Ratschings


Fotogalerie


O hotelu

Vkusný a moderní hotel s 55 pokoji, přijímací halou s recepcí, jídelnou, salonky, barem/kavárnou se sluneční terasou, a výtahem. WiFi připojení je k dispozici zdarma. V hotelu je velká a nová wellness zóna (viz popis níže) a trávník na opalování s lehátky a slunečníky.

Lokalita

Klidná a slunná poloha uprostřed malebného jihotyrolského údolí Ratschings, v části obce Bichl. Hotel leží v nadmořské výšce cca 1300 m n. m. Lanovka Ratschings-Jaufen je přímo u hotelu. Stejně tak je přímo u hotelu zastávka autobusu s dobrou dostupností do okolních výletních a turistických oblastí. Nejbližší obchody a restaurace jsou cca 100 m od hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 595 km, 6 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 675 km, 6 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a mají WC, vanu nebo sprchu, balkon, fén, telefon, sat. TV, rádio, pokojový trezor, WiFi připojení zdarma, župan do wellness, posezení a topení:

  • Jednolůžkové pokoje: cca 20 m2. 
  • Dvoulůžkové pokoje: cca 25 m2, možnost jedné přistýlky formou rozkládací pohovky. 
  • Rodinné pokoje: cca 45 m2, dvoulůžkový pokoj a oddělená ložnice pro další dvě osoby (může být s palandou, nebo se může jednat o dva dvoulůžkové pokoje propojené posuvnými dveřmi).

Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaně s bio koutkem a speciální wellness snídaně, večeře formou pětichodového menu se salátovým a zeleninovým bufetem a sýrovým koutkem. V průběhu týdne se střídají speciální tematická menu a v neděli jsou slavnostní večeře.

Fitness a lázně

Zdarma: posilovna a nová wellness zóna (cca 140 m2) - 1 venkovní bazén, 1 vnitřní bazén, krytý bazén (cca 8 m x 10 m) s integrovanou vířivkou a samostatným brouzdalištěm pro malé děti (cca 3 m x 3 m), sauna, bylinná koupel a parní lázeň.
Otevírací doba: posilovna a bazén denně od 6:00 do 20:00, sauna denně 14:00-20:00. Ve wellness zóně jsou nealko nápoje, čaj a minerální voda zdarma.

Za poplatek: kosmetické procedury a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní tenis, karta výhod Mobilcard (bezplatné použití veškeré veřejné dopravy v Jižním Tyrolsku), Museumcard, 1x denně jízda lanovkou nahoru a dolů v Ratschings, Rosskopf a Ladurns, různé slevy.

Při pobytu od 7 nocí poukaz na využití placených wellness služeb v hodnotě 20€ zdarma.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 20€/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading