facebook
Marco Polo - Oliver´s Camp Tarangire - Tanzanie-Oliver-s-Camp

Oliver´s Camp Tarangire

Ideální místo pro pěší safari a noční safari.

Jeden z nejlepších luxusních kempů v národním parku Tarangire. A bezesporu kemp z nejsilnější historií. Je pojmenován po legendárním loveckém průvodci Oliveru Foxovi, který působil v Tarangire více než 20 let.
Umístění kempu je velmi strategické a využívá toho, že národní park Tarangire není oplocen a zvířata mohou volně migrovat z parku a do parku. Dalo by se napsat, že Oliver´s Camp stojí jednou nohou v národním parku a druhou nohou venku z parku. To dává hostům kempu skvělé možnosti, např. pěší safari nebo noční safari.
Oliver´s Camp je skvělou volbou pro návštěvu národního parku Tarangire.


Fotogalerie


Lokalita

Na hranici národního parku Tarangire.

Popis pokojů

Kemp má k dispozici jen 10 luxusních stanů, které jsou designovány tak, aby vytvářely atmosféru původních safari. Vedle hlavního kempu má kemp k dispozici tzv. Little Oliver´s Camp s 5 stany, který se využívá především pro uzavřené menší skupinky klientů.
Všechny stany mají velmi kvalitní koupelny a nábytek. Samozřejmostí je vnitřní a venkovní sprcha s teplou vodou, tresor, a možnost dobíjení vaší elektroniky.

Restaurace, bary, stravování


Jídla se vaří přímo v kempu a pokud je to možné, podávají se pod širým nebem. Den můžete začít kontinentální snídaní nebo snídaní se slaninou a vejci. Obědy jsou podávány formou lehkého bufetu a večeře se skládá ze tří chodů. Běžně se griluje a čas od času se pořádá i snídaně nebo oběd formou pikniku v přírodě.
Pokud někdo potřebuje speciální dietu, je nutné na to upozornit předem a kuchaři klientům vyjdou vstříc.

V ceně je i výběr nápojů.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading