facebook
Marco Polo - Lemala Nanyukie Lodge 5* - Tanzanie-Searengeti-Lemala-Nanyukie

Lemala Nanyukie Lodge 5*

Dovolená na safari v Tanzanii, v národním parku Serengeti může mít i luxusní podobu. Naše CK Marco Polo nabízí několik velmi luxusních kempů a lodží v různých částech Serengeti. Je důležité vědět, kde a kdy se odehrává tzv. Velká migrace pakoňů a tam je třeba mířit za svým pobytem.
V severovýchodní části parku jsme do své kolekce luxusních lodží vybrali nádherou Lemala Nanyujie Lodge (5*), která představuje moderní pojetí safari glampingu (glamoore camping) v Tanzanii. Patří do safari řetězce Lemala, který ještě zahrnuje Lemala Kuria Hills Lodge v Serengeti a Lemala Mpingo Ridge v Tarangire spolu s Hamerkop House by Lemala v Arushe.
Serengeti, což v masajštině znamená "nekonečné pláně", je bezpochyby jednou z nejznámějších oblastí s divikou africkou přírodou na světě. Lemala Nanyukie se nachází 60 minut jízdy východně od přistávací plochy Seronera v centrální oblasti parku a má vynikající polohu s vynikajícím výhledem na tyto fascinující "nekonečné pláně". Samotný kemp leží na travnaté savaně poseté skalnatými kopci a zastíněné prastarými obřími akáciemi.
Tuto oblast Serengeti protíná vzrušující podívaná na divokou zvěř, kterou představuje každoroční migrace pakoňů, ale také je zde po celou dobu vysoká hustota zvěře a je známá velkou koncentrací koček, a to do té míry, že donedávna byla tato oblast vyčleněna pro vědecký výzkum predátorů, zejména gepardů. Lemala Nanyukie je proto otevřena celoročně.


Fotogalerie


O hotelu

Architektura lodže zachovává klasické materiály safari kempů a kombinuje je s moderními ocelovými prvky. Respekt a úcta k okolní přírodě je zde patrná na každém kroku, ale zároveň je cítit i touha posunout představu o moderním cestování na safari o kousek vpřed.
Lodge nemá žádné bariéry, které by bránili zvěři volně procházet prostorem kempu. Takže setkání s divokým zvířetem opravdu z blízka je v Lemala Nanyukie docela běžné.
Centrálním místem lodgě je bezesporu restaurace s barem a otevřeným ohništěm. Zde je podávána snídaně, servírován oběd a večeře. Bar je otevřený i během celého dne, takže při svém odpočinku v lodži určitě nebudete strádat.

Popis pokojů

Patnáct luxusních stanů pro hosty (13 standardních apartmánů + 1 x apartmán se dvěma ložnicemi) je od sebe dobře vzdáleno pro maximální soukromí - pět stanů má přistýlky, takže se v nich mohou ubytovat i trojice, a pokoj se dvěma ložnicemi je ideální pro rodiny nebo přátele.
K vybavení patří velká postel, prostorný obývací pokoj a velkorysá koupelna s dvojitou toaletou, vnitřní a venkovní sprchou a volně stojící vanou.
Nádherná dřevěná terasa má zapuštěné posezení, venkovní sprchu a úžasný rohový bazén s výhledem přímo na nádherné pastviny Serengeti.


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá poloha ve vztahu k tzv. Velké migraci pakoňů
  • Umístění v nádherné přírodní lokalitě. Za zády skalní útvary zvané skopie a před očima otevřená krajina savany.
  • Velkorysé pokoje v luxusních stanech s terasou a privátním bazénkem.
  • Lodgě bez bariér = přímá setkání s divokou zvěří
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading