facebook
Marco Polo - Lemala Mpingo Ridge Lodge 5* - Tanzanie_Tarangire_Lemala_Mpingo_Ridge

Lemala Mpingo Ridge Lodge 5*

Tarangire je šestým největším národním parkem Tanzanie a zůstává poněkud stranou hlavního safari okruhu (ten míří do Ngorongoro a Serengeti), ale je to úžasně malebný park s klasickou africkou savanou, zelenými kopci, lesy a řekami, který je proslulý zejména velkými stády slonů, vynikajícím ptactvem a obřími baobaby. Hosté v Lemala Mpingo Ridge si užijí skutečný pocit divočiny a vynikající pozorování zvěře. Navíc lodge je vystavěná tak, aby byla i skvělým místem pro relaxaci.


Fotogalerie


O hotelu

Lemala Mpingo Ridge Lodge je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní safari zážitek s vynikajícím ubytováním a možností pozorovat úchvatnou přírodu a divokou zvěř v rezervaci Tarangire.

Popis pokojů

(10 POKOJŮ)
Každý pokoj je originál. Je to dáno tím, že každý stan je začleněný do okolní přírody a ta vlastně určuje jeho vzhled. Každý z pokojů je postavený tak, aby maximálně využil možnost výhledu do divoké přírody. 

Vybavení pokojů : Terasa, koupelna s vanou, bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky s možností dobíjení přístrojů, ventilátor, minibar, fén na vlasy, moskytiéry, venkovní sprcha, trezor, varná konvice


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha: Lodge se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na okolní krajinu a rezervaci Tarangire. Hosté mohou obdivovat úchvatnou přírodu a divokou zvěř přímo z pohodlí svého ubytování.
  • Luxusní ubytování: Lodge nabízí prostorné a elegantně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a soukromými terasami. Interiér je designován tak, aby propojoval moderní pohodlí s rustikálním africkým stylem.
  • Přírodní krása a divoká zvěř: Rezervace Tarangire je domovem bohaté divoké zvěře, včetně slonů, lva, leoparda, geparda, buvolů a mnoho dalších druhů. Hosté mohou zažít vzrušení z pozorování těchto zvířat přímo z blízkosti lodge.
  • Možnost nočního safari a po dohodě i pěšího safari.
  • Ekologický přístup: Lemala Mpingo Ridge Lodge klade důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Lodge se snaží minimalizovat svůj dopad na přírodu a aktivně se zapojuje do ochrany divoké zvěře a místních komunit.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading