facebook
Marco Polo - Iberostar Slavija 5* -

Iberostar Slavija 5*


Fotogalerie


O hotelu

Moderní hotel nabízí 126 pokojů, vhodných pro páry i rodiny s dětmi. V hotel je recepce s lobby bare, hlavní restaurace, střešní bar, dále je k dispozici venkovní panoramatický bazén, fintess a spa centrum. Parkování je zdarma, stejně tak Wi-Fi připojení ve všech prostorách. V hotelu se nachází i kongresový sál a je vybaven pro organizaci větších společenských či edukativních akcí.

Lokalita

Hotel se nachází v centru historického městečka Budva, nedaleko je pláž Slovenska Plaža. Letiště Tivat je vzdáleno cca 21 km.
Budva, přímořské město v Černé Hoře, se svou neodolatelnou směsicí kouzla minulosti a živého pulsujícího současného života, představuje jedinečnou lokalitu na Jaderském moři. Toto malebné město se vyznačuje nádhernou pobřežní linií, která láká návštěvníky z celého světa. Krásné pláže, které lemují jasné tyrkysové moře, se staly synonymem Budvy. Písek mezi prsty, sluneční paprsky na kůži a zvuk vln, to všechno přináší okamžiky absolutní relaxace a osvěžení.
Budva je také městem s bohatou historií, což je patrné z jeho památkového bohatství. Středověké hradby, které obklopují staré město, přenášejí návštěvníky do minulosti. Při procházce úzkými uličkami se lze potápět do atmosféry minulých staletí, obdivovat architektonické skvosty a objevovat historické památky, jako je Katedrála svatého Jana nebo starověké hroby.
Budva je také pověstná svým živým nočním životem. Záplava barů, klubů a restaurací nabízí nekonečné možnosti zábavy a relaxace. Hudba, tanec a veselí pronikají do ulic a vytvářejí atmosféru, která nikoho nezklame. Každý večer se město promění v magnet pro milovníky nočního života.
Budva není jen městem, které láká turisty. Je také výchozím bodem pro objevování okolní krásné krajiny. Nedaleké pohoří Lovćen nabízí spektakulární výhledy na okolní krajinu a přírodní rezervace Skadarské jezero je rájem pro milovníky přírody.

Restaurace, bary, stravování

snídaně: formou bufetu.
polopenze: snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu nebo servírovaná (výběr z menu).

all inclusive: zahrnuje snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou bufetu nebo servírované (výběr z menu), dále neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby.

Fitness a lázně

sauna, pára, masáže, posilovna - vstup může být zpoplatněn dle druhu pobytu


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading