facebook
Marco Polo - Sonesta Cusco 4* - Peru-Cusco-Sonesta-Cusco

Sonesta Cusco 4*

Hotelový řetězec Sonesta patří mezi nejkvalitnější hotelové řetězce tzv. střední třídy, tedy kategorie 3,5 - 4* hotelů. Velmi dbá na dobrou polohu, příjemné vybavení pokojů, vyškolený a příjemný personál a velmi kvalitní snídaně v ceně.

Hotel Sonesta Cusco je moderní a pohodlný hotel a se zázemím v tomto hotelu bude vaše dovolená v Cusco v kliedu a v pohodě.


Fotogalerie


Lokalita

Hotel Sonesta Cusco se nachází v centru města Cusco, což je výhodné pro prozkoumávání historických památek a atrakcí v okolí. Je vzdálený jen krátkou procházkou od hlavního náměstí Plaza de Armas a blízko mnoha restaurací, obchodů a kulturních zařízení.

Popis pokojů

Hotel nabízí pohodlné a elegantně zařízené pokoje s moderním vybavením. Všechny pokoje jsou dobře vybavené a mají vlastní koupelnu, televizi, bezplatné Wi-Fi připojení a další vybavení pro pohodlný pobyt hostů.

Restaurace, bary, stravování

Hotel Sonesta Cusco má vlastní restauraci, která nabízí širokou škálu peruánských a mezinárodních pokrmů. Hosté si zde mohou vychutnat chutné jídlo a objevovat místní kulinářské speciality.


Proč si vybrat tento hotel

  • Moderní a pohodlné pokoje
  • Skvělé snídaně
  • Dobrá poloha nedaleko centra města
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading