facebook
Marco Polo - Sol Ollantay Exklusive Hotel - Peru-posvatne-udoli-ollantaytambo-sol-ollantay

Sol Ollantay Exklusive Hotel

Hotel Sol Ollantay je příjemný a útulný hotel, který se nachází v městečku Ollantaytambo v Peru.

Je skvělým výchozím bodem pro poznávání lokality Ollantaytanbo, včetně vyhlášené stejnojmenné pevnosti Inků.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Sol Ollantay je ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají pohodlné ubytování s dobrou lokalitou v centru Ollantaytambo. Jeho příjemné prostředí, kvalitní služby a blízkost kulturálních a přírodních památek dělají z něj skvělé místo pro odpočinek a prozkoumávání okolních atrakcí.

Lokalita

Hotel Sol Ollantay se nachází ve strategické poloze v historickém centru Ollantaytambo, což je malebné městečko ležící v údolí Urubamba. Je to výchozí bod pro cestu na slavnou Inka Trail nebo pro návštěvu Machu Picchu. Hotel je blízko k historickým památkám, jako je Ollantaytambo Fortress, a je obklopen nádherným andským prostředím.

Popis pokojů

Hotel Sol Ollantay nabízí pohodlné a vkusně zařízené pokoje. Pokoje jsou prostorné, čisté a vybavené veškerým potřebným vybavením pro pohodlný pobyt. Některé pokoje nabízejí výhled na okolní hory.

Restaurace, bary, stravování

Hotel má vlastní restauraci, kde hosté mohou ochutnat tradiční peruánskou kuchyni i mezinárodní speciality. Restaurace nabízí širokou škálu pokrmů připravených z čerstvých a místních surovin.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha
  • Příjemné pokoje s výhledem na město nebo vnitřní říčku
  • Přátelský personál
  • Kvalitní snídaně
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading