facebook
Marco Polo - Hotel Der Kirchenwirt (S) -

Hotel Der Kirchenwirt (S)


Fotogalerie


O hotelu

komfortní 4 hvězdičkový superior hotel s 60 pokoji, příjímací halou s recepcí, společenskou místností s posezením, hotelovým barem, restaurací, jídelnou, pivní zahradou, letní terasou s lehátky a slunečníky, výtahem. WiFi připojení zdarma. Možnost nabíjení pro elektroauta.

Lokalita

hotel se nachází v klidném centru městečka Reith, v údolí Alpbachtal, v nadmořské výšce 640 m. Ideální výchozí bod pro nordic walking túry a cyklistické výlety. Jezere ke koupání Reithersee je vzdáleno cca 100 m. Volnočasový park Juppi Zauberwald cca 3 km, Alpenzoo Innsbruck cca 45 km. 

Vzdálenost z Prahy: cca 510 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 570 km, 6 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 520 km, 5 hodin a 30 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, pokojovým trezorem, telefonem, fénem, minibarem, kabel. TV, WiFi připojením.

  • Dvoulůžkový pokoj Kirchenwirt: cca 21 m2, pro 2 os.
  • Komfortní pokoje Bergzauber: cca 28 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 17,99 let (pohovka na spaní). Balkon.
  • Bergsteiger-Suite: cca 50 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 17,99 let , obývací pokoj s rozkládací pohovkou, prostorná ložnice. Balkon.
  • Wellnesssuite Alpenglühen: cca 60 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 17,99 let, dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s kamny, velká koupelna s vanou i sprchou, velký balkon. Sauna.
  • Jednolůžkový pokoj: cca 16 m2.
Dětská postýlka na vyžádání, cca 10 €/den, platba na místě. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, odpoledne svačina, k večeři výběr z menu o 5 chodech, saláty formou bufetu. 1x týdně mezinárodní nebo tyrolský tematický bufet. Dětské menu nebo dětský bufet.

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem (12 x 12 m), sauna, parní lázeň, biosauna, finská sauna, bylinná parní lázeň, turecká parní lázeň, infrakabina, odpočívárny, fitness. Za poplatek: masáže, solárium, koupele.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Alpbachtal-Seencard zdarma s řadou výhod a slev, dle informací na místě. 3x týdně zábavní nebo taneční večer. Nordic Walking.
Pro rodiny: dětská herna, 5x týdně animační klub s hlídáním dětí (po-pá, od 6 let, červenec-srpen) - za poplatek stravování během hlídání dětí, organizováno třetí stranou (nezajišťuje hotel ani CK).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading