facebook
Marco Polo - Vitalpina Hotel Dosses -

Vitalpina Hotel Dosses

Dolomity
Val Gardena
St. Cristina


Fotogalerie


O hotelu

Rodinně vedený stylový hotel s moderním vybavením z přírodních materiálů. Hotel má cca 44 pokojů na 3 podlažích, knihovnu/videotéku, kulečník, výtah, kavárnu a dětskou hernu. WiFi připojení je zdarma. Dále je k dispozici venkovní bazén a wellness zóna (viz popis níže).

Lokalita

Hotel leží v nadmořské výšce cca 1400 m n. m. a téměř v centru města St. Cristina v nádherném údolí Val Gardena. Poskytuje přímé napojení na síť turistických tras Val Gardena (Přírodní park Puez Geisler), Alpe di Siusi (Seiser Alm) a Sassolungo. Nejbližší bary, obchody a restaurace jsou do 100 m od hotelu. Nejbližší lanovka (Sassolungo) je cca 350 m od hotelu. Zastávka autobusu je přímo u budovy, vlakové nádraží Brixen nebo Bolzano je cca 50 km od hotelu. Hotel má vlastní kyvadlovou dopravu. 

Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 715 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 675 km, 6 hodin a 35 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje mají WC, vanu nebo sprchu, fén, telefon, sat. TV, pokojový trezor, WiFi připojení, dřevěnou podlahu, posezení a borovicové polštáře pro zdravý spánek. Na pokojích jsou k dispozici koupací pantofle, župan a ručníky do wellness:

  • Dvoulůžkové pokoje Natura: cca 30 m2, manželské dvoulůžko (2 matrace, postele lze oddělit) a přistýlky formou pevných lůžek.  
  • Dvoulůžkové pokoje Alpina: cca 30 m2, manželské dvoulůžko (2 matrace, postele lze oddělit) a přistýlky formou pevných lůžek, navíc balkon.
Postýlka pro děti do 3 let na vyžádání v CK a za poplatek 20 €/noc (platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze PLUS:
snídaně formou bufetu s biokoutkem, večeře formou výběru z menu se salátovým bufetem. Různé tematické večery.

Během dne koutek s ovocnými šťávami, čajem a ovocem. Svačina v čase 15:30-17:30 s pečivem, snacky, ovocnými saláty a jogurty.

Fitness a lázně

Zdarma: wellness oáza "Anima" (14:00-20:00, vstup od 16 let) s finskou saunou, bio saunou, bylinnou parní saunou, vířivkou, vyhřívanou lavicí, skalní jeskyní, zážitkovou sprchou, ledovou fontánou, panoramatickým venkovním bazénem (provozní doba v létě: 7:00-20:00, vyhřívaný na 30 °C) a relaxační zóna s lehátky. Posilovna s Technogym stroji (v provozu 7:00-20:00, vstup od 16 let).

Za poplatek: beauty salon "Armonia" (v provozu 9:00-12:00 s 14:00-20:00 denně kromě neděle): exkluzivní procedury Vitalpina. Masáže, peelingy, koupele, ošetření obličeje, intenzivní ošetření těla pro detoxikaci, zpevnění a relaxaci. Speciální balíčky. Používané produkty: Vitalis Dr.Joseph, Dr.Hauschka.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: průvodcované túry (např. rekreační výlety, ferraty, výlety za východem slunce) a 2-3 výlety na horských kolech s certifikovaným průvodcem (denně). V hotelu si můžete zdarma zapůjčit batohy, teleskopické hole, láhve na pití (včetně turistického čaje zdarma) a turistické mapy. Prostor pro mytí kol a prádelna, hlídaná garáž pro kola, koutek pro opravy (včetně nářadí).

Děti: dětská herna.

Zdarma karta výhod Val Gardena Mobil Card (bezplatné používání všech veřejných autobusů a regionálních vlaků po celém Jižním Tyrolsku).

Dárek při pobytu na minimálně 7 nocí v období 1. 6.-31. 7. a 1. 9.-7. 10. 2024: Beauty voucher v hodnotě 30 €/pokoj
(lze uplatnit do 16:00, neuplatněné kosmetické poukazy nebudou vyplaceny).

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 30 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading