facebook
Marco Polo - Hotel Post (W) -

Hotel Post (W)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený hotel s osobním přístupem, disponuje recepcí, společenskou místností, restaurací, barem. WiFi připojení zdarma.

Lokalita

v centru obce Oberkrimml, restaurace a obchody v bezprostřední blízkosti. Zimní turistické trasy v blízkosti. Krimmelské vodopády cca 1,5 km. Lyžařská oblast Zillertalarena cca 6 km, Neukirchen Wildkogel-Arena cca 10 km. Zastávka skibusu do Zillertalareny před hotelem. Běžkařská stopa cca 200 m (dle sněhových podmínek). Půjčovna lyží cca 150 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 570 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 590 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 535 km, 5 hodin a 40 minut

Popis pokojů

všechny pokoje jsou v moderním alpském stylu, jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, sat. TV, župany k zapůjčení, balkonem nebo terasou.

  • Wasserfallrausch: cca 34 m2, pro 2-4 os., dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, opticky oddělená.
  • Alpenglück: cca 34 m2, pro 2-4 osoby, ložnice s dvoulůžkovou postelí, samostatná obývací část s rozkládací pohovkou, samostatné WC.
Ve všech pokojích je možné zaplatit za plně vybavenou kuchyň (10 €/den + 35 € poplatek za úklid, platba a rezervace na místě).
Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Na místě možné rezervovat večeře - menu o 3 chodech (ve středy je restaurace zavřena).

Fitness a lázně

panoramatická wellness zóna se saunou (finská sauna, bio-bylinná sauna), letní terasa, odpočívárny. Fitness. Za poplatek: masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

průvodcované túry s pochodněmi (organizované místním turistickým spolkem). 
Pro rodiny: dětská herna. Na louce za hotelem je lyžařský koberec pro malé děti.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading