facebook
Marco Polo - DAS Hintersee (W) -

DAS Hintersee (W)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový hotelový resort s rodinným vedením se skládá z hlavní budovy, vedlejší budovy, chaletů a menších budov. K dispozici je restaurace, bar, výtah, letní terasa, WiFi připojení v resortu zdarma, konferenční místnost, vlastní testovací centrum HAGAN pro běžky, k vypůjčení běžky a sněžnice (dle dostupnosti), skidepo.

Lokalita

hotelový resort leží pouze 30 km od města Salcburk a nachází se v centru idylické obce Hintersee. Ideální místo pro běžky, v blízkosti se nachází vesnička Faistenau, která je známá pro své běžkařské trasy, kterých je v okolí 60, včetně noční osvětlené trasy. Lyžařská oblast Gaisau-Hintesee s 40 km sjezdovek je vzdálena cca 2 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 380 km, 4 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 435 km, 4 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 385 km, 4 hodiny

Popis pokojů

nekuřácké pokoje jsou vybaveny sat. TV, pokojovým trezorem, minichladničkou (vyjma pokoje Standard), WiFi připojením, sprchou, WC, župany k zapůjčení, balkonem nebo terasou.

  • Dvoulůžkový pokoj Standard: cca 23 m2, pro 2 os.
  • Dvoulůžkový pokoj Classic: cca 28 m2, v hl. budově, pro 2-3 osoby, navíc pohovka, balkon.
  • Dvoulůžkový pokoj Superior: cca 23 m2, v hl. budově, pro 2-3 osoby, navíc pohovka, balkon.
  • Chalet: cca 100 m2, pro 4 dosp. + 1-2 děti do 14,99 let (minimální obsazenost chaletu jsou 4 osoby). 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, samostatné WC, v přízemí se nachází obývací pokoj s pohovkou pro 2 děti do 14,99 let, jídelní stůl, plně vybavená kuchyň (kávovar, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, chladnička s mrazákem, kuchyňské vybavení), balkon nebo terasa, privátní spa s horkým sudem, panoramatická sauna s infrakabinou, místo na parkování v garážích.
Dětská postýlka pro děti do 2 let, na vyžádání, cca 18 €/pobyt, maximální počet osob nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s regionálními produkty. Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 4 chodech (saláty formou bufetu), popř. tematické bufety. Vegetariánská strava možná na vyžádání.

Fitness a lázně

wellness zóna s rozlohou cca 350 m2 - SPA Bergwelt: venkovní sauna, bylinná sauna, parní lázeň, Kneippovy bazénky, vířivka, infrakabina). Za poplatek: solárium a masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

týdenní zábavní hotelový program od pondělí do pátku (např. pondělky běžky ve Faistenau, úterý sáňkování, středa průvodcované túry na sněžnicích, čtvrtek jóga a průvod s lampióny, pátek běžkařský kurz pro začátečníky - program se může změnit). K zapůjčení za poplatek: vybavení na běžky, sněžnice. Zdarma k zapůjčení sáňky dle dostupnosti. 
Karta výhod Salzkammergut WINTERCARD zdarma s řadou výhod a slev (slevy na vstup do muzeí, sleva na jízdu na koňském spřežení, slevy do lyžařských škol a půjčoven, aj.).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading