facebook
Marco Polo - Hotel Alphof (W) -

Hotel Alphof (W)


Fotogalerie


O hotelu

oblíbený hotel disponuje 32 pokoji, přijímací halou s recepcí, posezením, společenskou místností s TV, jídelnou s barem, kavárnou, jizbou s kamny, výtahem. WiFi připojení v ceně. Lyžárna se sušárnou obuvi.

Lokalita

centrální poloha, hotel je obklopen horským světem v údolí Stubai, centrum města cca 150 m. Zastávka skibusu do oblasti Schlick 2000 cca 20 m, zastávka do oblasti Stubai cca 100 m. Lanovka Kreuzjochbahn cca 1,5 km, lanovka u ledovce Stubai cca 25 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 565 km, 6 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 625 km, 6 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 580 km, 5 hodin a 50 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, plochou TV. pokojovým trezorem, fénem, posezením a balkonem. WiFi připojení na pokojích zdarma.

  • Dvoulůžkový pokoj Zuckerhüttl: cca 24 m2, pro 2 dosp. Pokoje jsou vybaveny v moderním tyrolském stylu.
  • Jednolůžkový pokoj Komfort: cca 24 m2.
  • Rodinný pokoj: cca 32 m2, pro 2-4 osoby, navíc rozkládací pohovka.
Dětská postýlka, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech (saláty formou bufetu, vegetariánské menu k dispozici), produkty z vlastní produkce. Děti mají speciální dětské menu. Navíc je v ceně odpolední svačina (15.30-17 h.). Vánoční a silvestrovské slavnostní menu. Bezlepková/bezlaktózová strava na vyžádání, ale za příplatek.

Fitness a lázně

wellness zóna AlpSpa s finskou saunou, parní lázní, biosaunou a infrakabinou. Zapůjčení županu během pobytu zdarma (na recepci). Za poplatek: masáže.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading