facebook
Marco Polo - Hotel Das Hohe Salve Sportresort (W) -

Hotel Das Hohe Salve Sportresort (W)


Fotogalerie


O hotelu

hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, společenskými místnostmi, letní terasou, výtahem, a-la-carte restaurací, WiFi připojením zdarma. Možnost zakoupení skipasu na recepci hotelu.

Lokalita

hotel leží 620 m.n.m. v blízkosti centra městečka Hopfgarten s restauracemi a nákupními možnostmi (cca 200 m). Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti údolní stanice lanovky Hohe Salve, ideální výchozí bod pro lyžování v oblasti Wilder Kaiser-Brixental s více jak 280 km sjezdovek.

Vzdálenost z Prahy: cca 510 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 570 km, 6 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 515 km, 5 hodin a 20 minut

Popis pokojů

všechny pokoje jsou vybaveny pokojovým trezorem, sat. TV, fénem, WiFi připojením, župany k zapůjčení, sprchou, WC a balkonem.

  • Jednolůžkový pokoj Classic: dvoulůžkový pokoj Classic obsazený pouze 1 osobou.
  • Dvoulůžkový pokoj Classic: cca 24 m, pro 2 os.
  • Dvoulůžkový pokoj Classic Plus: cca 28 m2, pro 2-3 osoby, navíc pohovka na spaní.
  • Dvoulůžkový pokoj Superior: cca 32 m2, pro 2-3 osoby, navíc pohovka na spaní, vana nebo sprcha.
Dětská postýlka na vyžádání,. cca 15 €/noc, platba na místě. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech (výběr ze 3 hl. chodů), 1x týdně tematická večeře. Vánoční a silvestrovská slavnostní večeře (zábavní program s živou hudbou a tancem).

Fitness a lázně

wellness zóna Move & Relax s rozlohou 1400 m2: fitness, místnost na jógu, sportovní hotelový program, venkovní plavecký bazén s délkou 25 m, vnitřní a venkovní bazén, finská sauna, biosauna, infrakabina, parní lázeň. Za poplatek: osobní trenér, masáže a kosmetické procedury.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading