facebook
Marco Polo - Sandies Malindi Dream Garden 4* - Kena-Tsavo-East

Sandies Malindi Dream Garden 4*

Hotel Sandies Malindi Dream Garden 4* využíváme především pro kombinace s cesta mi na safari do národního parku Tsavo (ať už Tsavo East, nebo do vzdálenějšího Tsavo West). Pláž Malindi je totiž pro cestu do Tsavo nejvhodnějším výchozím místem.


Fotogalerie


O hotelu

Pokud hledáte menší hotel s velmi příjemnou atmosférou, přímo u bílé pláže a tyrkysového moře, je Sandies Malindi Dream Garden pro vás skvělou volbou.

Lokalita

Přímo na pláži Malindi., Necelé dvě hodiny jízdy z Mombasy.

Popis pokojů

Hotel má pouze 44 pokojů deluxe a 4 pokoje typu suite. Všechny jsou vybavené elegantním nábytkem v africko-ománském stylu a mají výhled do zahrady směrem k moři.

Restaurace, bary, stravování

Hotel je provozován v systému ALL INCLUSIVE = snídaně, oběd a večeře + nealkoholické nápoje, rozlévané víno, lokální pivo, káva a čaj. Koktejly a tvrdý alkohol jsou servírovány po 18 hodině.

Za příplatek je možné dokoupit PREMIUM ALL INCLUSIVE FORMULA - detaily se často mění. V době rezervace vám poskytneme přesné informace.

Fitness a lázně

K dispozici (za úhradu) jsou lázeňské služby v Mvua African Rain Spa


Proč si vybrat tento hotel

  • Hotel patří do hotelového řetězce Sandies ze skupiny Plan Hotels, založené před více než 30 lety ve švýcarském Luganu. Švýcarský smysl pro pořádek je velmi cítit v kvalitě servisu.
  • Hotel Sandies Malindi Dream Garden má skvělou polohu přímo u pláže. Příjemná zahrada s bazénem a palmovým hájem podtrhuje pocit exotické dovolené.
  • Všechny pokoje směřují do zahrady směrem k moři a jsou vybavené balkonem nebo terasou.
  • Hotel má velmi dobrou kuchyni.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading