facebook
Marco Polo - Hotel Hasenauer (S) -

Hotel Hasenauer (S)


Fotogalerie


O hotelu

čtyřhvězdičkový hotel s 62 pokoji, recepcí, společenskou místností, barem, restaurací, letní a střešní terasou, zahradou s lehátky a slunečníky. 

Lokalita

hotel leží v turistickém ráji Saalbach-Hinterglemm, 1 050 m. n. m., ideální místo pro horskou cyklistiku a turistiku.

Vzdálenost z Prahy: cca 465 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 525 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 470 km, 5 hodin a 10 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, minibarem nebo malou chladničkou, rychlovarnou konvicí, telefonem, TV, pokojovým trezorem, WiFi připojením zdarma. 

  • Dvoulůžkový pokoj Hasenauerköpfl: cca 27 m2, pro 2-3 osoby, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, balkon.
  • Studio Glemmtal: cca 34 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou, balkon.
  • Junior Suite Schattberg: cca 31 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou, samostatné WC.
  • Rodinná suite Reiterkogel: cca 40 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, oddělitelný posuvnými dveřmi, samostatné WC, zážitková sprcha.
Dětská postýlka pro děti do 2 let, na vyžádání, zdarma. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o děti do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech nebo formou bufetu, saláty formou bufetu. Odpolední svačina 15.30-17 h. Bezlepková a bezlaktózová strava na vyžádání před příjezdem.

Fitness a lázně

venkovní vyhřívaný bazén na zahradě s lehátky, wellness zóna od 16 let: vířivka na střešní terase, biosauna, finská sauna, infrasauna, parní lázeň, odpočívárny, fitness. Za poplatek: masáže, kosmetické procedury a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí

Saalbach-Hinterglemm Joker Card zdarma s řadou výhod a slev: např. využití 6 lanovek v regionu zdarma (cyklisté 2x denně), 1x využití 2 lanovek v Leogangu, turistických autobusů, vstup na koupaliště Kapt'n Hook, Freeridepark, Downhill X-Line, zážitková stezka Montelino a možnost zúčastnit se různých sportovních a volnočasových akcí.
Pro rodiny: dětská herna a dětské hřiště.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading