facebook
Marco Polo - Alpenchalets Nassfeld / Rattendorf (S) -

Alpenchalets Nassfeld / Rattendorf (S)


Fotogalerie


O hotelu

nově vybudovaný resort se skládá ze 4 chaletů, kde každý je složen ze 2 apartmánových jednotek (1 apartmán = polovina domu). Celkem tedy 8 apartmánů, každý má samostatný vchod. V resortu se nachází restaurace. Pozor: není zde recepce, před příjezdem je nutné tel. kontaktovat resort pro obdržení kódu k apartmánu.

Lokalita

klidná poloha, v blízkosti centra vesničky Rattendorf, cca 2,5 km od Nassfeldu, cca 17 km jezero Presserggersee, vhodné ke koupání. Chalety jsou ideálním výchozím bodem pro výlety po oblasti Nassfeld.

Vzdálenost z Prahy: cca 580 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 550 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 490 km, 5 hodin a 20 minut

Popis pokojů

  • apartmán se skládá na dvou podlažích, je vhodný pro 2-6 osob, rozloha cca 85 m2. Přízemí: vstup s šatnou, koupelna s velkou sprchou, otevřený obývací pokoj s plochou TV a velkým jídelním stolem pro 6 osob, plně vybavená kuchyň (chladnička s mrazákem, indukční plot., trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač), terasa. První patro: 2 ložnice s dvoulůžkovou postelí, balkon, jedna ložnice s patrovou postelí, WC. Ve všech apartmánech je WiFi připojení zdarma. 
Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

bez stravy.

Aktivity v hotelu a okolí

Karta výhod Nassfeld Gästecard "Basic" s řadou výhod a slev. Pozor: karta se vydává elektronicky, je nutné kontaktovat 7 dní před příjezdem provozovatele (email je k dispozici v cestovních pokynech).
Pro rodiny: v blízkosti se nachází dětské hřiště.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading