facebook
Marco Polo - Dorfhotel Kaltenhauser (S) -

Dorfhotel Kaltenhauser (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinný 4 hvězdičkový hotel nabízí hotelovou halu s recepcí, 41 pokojů, restauraci "Tavernou" oddělenou do několika restauračních prostor, hotelový bar, místnost na kola s možností mytí kol (za hotelem), výtah, terasu, zahradu s lehátky a slunečníky, WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Lokalita

centrální poloha, pouze cca 50 m od malebného centra vesničky Hollersbach, jezero ke koupání s dětským hřištěm a fotbalovým hřištěm cca 450 m (vstup pro hotelové hosty zdarma).

Vzdálenost z Prahy: cca 505 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 560 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 510 km, 5 hodin a 35 minut

Popis pokojů

všechny pokoje jsou vybaveny fénem, kabel. TV, rádiem, telefonem, pokojovým trezorem, WiFi připojením zdarma, župany k zapůjčen, vanou nebo sprchou, WC.

  • Jednolůžkový pokoj typ Standard: cca 15 m2, navíc balkon.
  • Dvoulůžkový pokoj typ Standard: cca 20-24 m2, navíc balkon.
  • Dvoulůžkový pokoj typ Deluxe: cca 32-40 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě do 16,99 let, pohovka na spaní, samostatné WC, balkon.
  • Dvoupokojový rodinný pokoj Standard: cca 40 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 16,99 let, obývací ložnice s propojovacími dveřmi, rozkládací pohovka, samostatná ložnice, min. obsazenost pokoje jsou 3 osoby, pokoj je bez balkonu.
Dětská postýlka zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive: bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, malý polední bufet (12-14 h.), odpoledne zákusek (14-16 h.), k večeři (18-20.30 h.) polévka, saláty, předkrmy formou bufetu, výběr ze 3 hl. chodů (servírované) - včetně vegetariánské varianty, dezerty nebo zmrzlina (zmrzlina pro děti) a sýry formou bufetu. K dispozici je jedno dětské menu.
Nealkoholické nápoje 7.30-20.30 h.: nealkoholické sycené nápoje jako cola, fanta, sprite, džusy/šťávy, minerální voda, kávové speciality, různé čaje.
Alkoholické nápoje: 12-20.30 h.: pivo a víno (červené/bílé) formou samoobsluhy. Ostatní alkoholické nápoje za poplatek.

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem (10 x 5 m, 28°C) s otevřeným přístupem na louku, odpočívárny (7-22 h.), finská sauna, sanarium, infrakabina (15-19 h.). Za poplatek: masáže a terapie/procedury Zerobody (simulace stavu beztíže pomocí speciální vodní postele).

Aktivity v hotelu a okolí

průvodcované túry (3-5x), k zapůjčení městská kola (dle dostupnosti), turistické hole k zapůjčení, Karta výhod Nationalpark Sommercard s více jak 60 výhodami v regionu Hohe Tauern (využití lanovek, almtaxi, vstup na koupaliště, do muzeí, ke Krimmelským vodopádům, využití hromadné dopravy regionu a 1x použití zpoplatněné vysokohorské cesty Grossglockner Hochalpenstrasse a Gerlosstrasse, aj.).
Pro rodiny: velké hřiště u jezera (cca 450 m), dětské hřiště u hotelu. K zapůjčení stolní hry a knížky, vybavení pro nejmenší jako dětské židličky, postýlky, vaničky, koše na plínky. Využití dětského přírodního labyrintu v obci.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading