facebook
Marco Polo - Arusha Villa -Timmer Family 4* plus - Tanzanie_Arusha-Villa

Arusha Villa -Timmer Family 4* plus

LUXUSNÍ, ZELENÉ A KRÁSNÉ MÍSTO.
Vila Arusha se nachází na velmi výhodném místě s úžasným výhledem na přírodu. Nachází se mimo centrum města uprostřed kávové plantáže. Zelená, svěží oblast je domovem více než 80 druhů ptáků. Vyskytují se zde také různé druhy opic. Máte velkou šanci spatřit černé a bílé koljušky. V okolí ubytování se můžete projít a poznat okolí. S průvodcem můžete navštívit také okolní vesnice. Za jasné oblohy uvidíte horu Meru v celé její kráse. Pokoje jsou prostorné a luxusní a nabízejí skvělý výhled do zahrady nebo do údolí, který si můžete vychutnat se sklenkou dobrého vína v ruce. Dokonalý začátek vaší dovolené!

André Timmer je hostitelem vily Arusha. O svém hotelu říká:
„Naše rodina má Afriku opravdu ráda. Afriku jsme procestovali několikrát a jsme velmi rádi, že jsme se mohli usadit zde v Arushe. Marjolein se zapojuje do projektů na podporu ochrany zvířat a přírody. Kromě toho pomáhá místní organizaci, která poskytuje bezpečný domov a vzdělání zranitelným a osiřelým dětem, a dalšímu projektu zaměřenému na mikrofinancování.
V uplynulém roce jsme vysadili více než 8 000 stromů.

Naše nádherná vila, která se nachází na okraji Arushy, vám nabízí skvělý výchozí bod pro vaši dovolenou. V naší vile můžete klidně strávit několik dní, prozkoumat nejbližší okolí a objevit jinou stránku Tanzanie.“


Fotogalerie


O hotelu

Samotná vila a okolní zahrady nabízejí relaxační atmosféru. Můžete se procházet zahradami s nádherným výhledem na horu Meru i Kilimandžáro. Několik teras nabízí dostatek prostoru pro čtení a podřimování při vychutnávání afrického slunce. V teplejších dnech se můžete ochladit v bazénu! Z farmy je nádherný výhled do zahrady a na kávovníky. Často vás sem přijdou navštívit modré opice. Z vaší soukromé verandy si budete moci vychutnat jejich hru na stromech.
Večer se na verandě podává vkusná večeře o třech chodech a po večeři si můžete vychutnat nápoje pod hvězdami u našeho krbu. Našim hostům nabízíme rozmanitá chutná jídla, při jejichž přípravě používáme převážně místní pěstované a vyráběné produkty.

Lokalita

Oblast Arusha - nedaleko centra města, ale díky velkému pozemku je vila ve velmi přírodní lokalitě

Popis pokojů

Vila Arusha se skládá ze dvou budov. Vila obsahuje šest velkých dvoulůžkových pokojů a dva rodinné pokoje s maximálně pěti lůžky. Tyto rodinné pokoje lze také změnit na luxusní apartmá. Všechny pokoje mají krásný výhled, vlastní balkon nebo terasu a velkou koupelnu.

Statek má čtyři pokoje, dva dvoulůžkové a dva dvoulůžkové, každý s velkou vlastní koupelnou. Každý pokoj má verandu. Všechny pokoje lze propojit. Je proto vhodný i pro velkou rodinu nebo větší skupiny. Statek je obklopen hojným množstvím velkých stromů, na kterých najdete hrající si opice. Pobyt na farmě nabízí velké množství soukromí a využití zázemí vily.
V ceně pobytu je vždy zahrnuta bohatá snídaně. Po celý den je zdarma k dispozici káva, čaj a voda.


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělý servis rodinného podniku
  • Velmi přírodní lokalita, která ihned navodí atmosféru Afriky
  • Výborný výchozí bod pro safari v severní části Tanzanie
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading