facebook
Marco Polo - Lake Manyara Kilimamoja Lodge 5* - Tanzanie_Lake Manyara Kilimamoja Lodge

Lake Manyara Kilimamoja Lodge 5*

Lake Manyara Kilimamoja Lodge se nachází na okraji národního parku Lake Manyara s úžasným výhledem na park. Za krásných dnů - bez mraků - můžete z tohoto místa vidět i horu Meru a Kilimandžáro.

Lodge se nachází ve svěží zelené zahradě a místní vegetaci s více než 130 druhy ptáků. Nabízí ideální místo pro zážitky ze safari v severní části Tanzanie . Kráter Ngorongoro, Oldeani, jezero Eyasi, jezero Manyara a vrchovina Ngorongoro jsou vzdáleny jen kousek od lodge. Posezení u venkovního krbu při sledování západu slunce nad Velkou příkopovou propadlinou a poslouchání zpěvu ptáků v pozadí je vhodným způsobem, jak zakončit den.


Fotogalerie


Lokalita

Na hraně Velké příkopové propadliny, v oblasti jezera Manyara.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou luxusní a pohodlné, mají například venkovní a vnitřní sprchu, vlastní krb, Wi-Fi a soukromý balkon s panoramatickým výhledem. V hlavní budově se nachází SPA, butik, TV místnost, obří bazén s krbem, odkud můžete večer pozorovat hvězdy.

Mini apartmá Deluxe - velikost King
(32 POKOJŮ)
Každé apartmá má vlastní prostornou verandu a vyhlídkovou terasu, koupelnu s vanou s výhledem na vysočinu, vnitřní a venkovní sprchu a dvojité umyvadlo. Všechna apartmá jsou vybavena minibarem, Wi-Fi připojením, fénem, elektronickým trezorem a kávovarem.

Mini apartmá Deluxe - oddělené postele
(12 POKOJŮ)
Každé apartmá má vlastní prostornou soukromou verandu a vyhlídkovou terasu s koupelnou, která má vanu s pantoflemi a výhledem na vysočinu, vnitřní a venkovní sprchy a dvojitá umyvadla. Všechna apartmá jsou vybavena minibarem, Wi-Fi připojením, fénem, elektronickým trezorem a kávovarem.

Propojené
(4 POKOJE)
Každé apartmá má vlastní prostornou soukromou verandu a vyhlídkovou terasu, koupelnu s pantoflovou vanou s výhledem na vysočinu, vnitřní a venkovní sprchy a dvojitá umyvadla. Všechna apartmá jsou vybavena minibarem, Wi-Fi připojením, fénem, elektronickým trezorem a kávovarem.

Restaurace, bary, stravování

Skvělá kuchyně, která nabízí nejen evropská jídla, ale velký výběr lokálních a asijských jídel.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha ve vztahu ke kráteru Nogorongoro a k jezeru Manyara
  • Špičková lodge, která svými službami uspokojí i ty nejnáročnější klienty - pravý představil luxusního safari
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading