facebook
Marco Polo - NNgorongoro Oldeani Mountain Lodge 5* - Tanzanie_Ngorongoro Oldeani Mountain Lodge

NNgorongoro Oldeani Mountain Lodge 5*


Ngorongoro O'ldeani Mountain Lodge je krásný, luxusní pětihvězdičkový hotel v Karatu. Je to ideální místo pro odpočinek těsně před cestou do Serengeti nebo po návratu z kráteru Ngorongoro. Tato lodge je zařízena v krásném koloniálním stylu a má neuvěřitelný výhled všude kolem - který sahá až k jezeru Manyara a jezeru Eyasi. Takový výhled vás nikdy nemůže nudit!


Fotogalerie


O hotelu

V nádherném kamenném hlavním domě je veškerý luxus včetně hlavního salonku, velké centrální haly, jídelny, lázní, butiku, konferenční místnosti, mediální (televizní) místnosti, venkovního krbu, bazénu s okrajovým prouděním, kulečníkové místnosti, internetové kavárny a místnosti pro dětské aktivity.

Lokalita

Ngorongoro Oldeani Mountain Lodge se nachází 130 km od Arushy, 9 km od brány Ngorongoro, 54 km od vesnice Mto wa Mbu, 43 km od letiště Lake Manyara.

Popis pokojů

Ze všech 50 pokojů Deluxe a apartmá Livingstone je nekonečný výhled do okolí. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a mají veškeré vybavení, které by člověk očekával v pětihvězdičkovém luxusním domě.

Deluxe Mini Suites - King Size (34 pokojů)
Každé apartmá má vlastní prostornou soukromou verandu a vyhlídkovou terasu s koupelnou, která má vanu s pantoflemi a výhledem na vysočinu, vnitřní a venkovní sprchu a dvojité umyvadlo. Všechna apartmá jsou vybavena minibarem, Wi-Fi připojením, fénem, elektronickým trezorem a kávovarem.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherný výhled do Velké příkopové propadliny.
  • Velké a výborně vybavené pokoje.
  • Velký bazén.
  • Výborná kuchyně.

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading