facebook
Marco Polo - Hobatere Lodge 4* - Namibie_Hobatare Lodge

Hobatere Lodge 4*

Na západní hranici národního parku Etosha je k parku „přilepena“ soukromá rezervace Khoadi//Hoas. Mezi oběma parky není žádná bariera, takže zvířata mohou volně procházet. Sama lodž je postavena v idylickém prostředí, bohatém na divokou přírodu, kterou mají rádi především sloni. Rezervace Khoadi // Hoas je často nazývaná „Malou Etoshou“.

Od hlavní silnice k lodži je to necelých 16 km, ale nečekejte, že je urazíte za pár minut. Cesta je navýsost africká a vede divokou buší, může trvat i více než hodinu. Během cesty ale můžete potkat spoustu divoké zvěře, takže čas nebudete vůbec vnímat – cesta je pravým safari.


Fotogalerie


O hotelu

Název "Hobatere" znamená v překladu z domorodého jazyka Nama "najdi ho/mě" a je zde na místě, protože chata vykukuje z lesa domorodých stromů poblíž koryta řeky s výhledem na širokou pláň a velmi aktivní napajedlo.

Popis pokojů

K dispozici je šest rondavelů (kruhových bungalovů) s oddělenými postelemi a šest dvoulůžkových pokojů s možností ubytování třetí osoby na vyžádání.

Každý rondavel a pokoj má vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem, toaletou a toaletními potřebami.
K vybavení patří pohodlné postele, noční stolky a lampičky, psací stůl a vše potřebné na přípravu kávy a čaje.
Každý rondoval a pokoj má vlastní verandu se stolem a židlemi.

Protože se lodž snaží v rámci možností snížit svou ekologickou stopu, je energie dodávána pomocí solární energie. Ta je pro odlehlou lokalitu ideální, nicméně není dostatečně silná na to, aby napájela varné konvice nebo ledničky na pokojích - přesto si prosím kdykoli během dne vyžádejte termosky s horkou vodou, které vám mohou být brzy ráno přineseny na pokoj.

Restaurace, bary, stravování

V lodži je k dispozici restaurace a bar.

Aktivity v hotelu a okolí

Vybavení kempu
Příjemná recepce, obchod se suvenýry, dobře zásobený bar, prostorná restaurace, bazén, veranda s posezením, vyhlídková terasa,


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha uprostřed krásné přírody.
  • Vlastní napajedlo, které láká mnoho zvěře.
  • Volné hranice soukromé rezervace a národního parku Etosha
  • Nádherná setkání s divokou zvěří.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading