facebook
Marco Polo - Opuwo Country Lodge 4* - Namibie_Opuwo Country Lodge

Opuwo Country Lodge 4*

Opuwo znamená "hotovo" nebo "až sem a dál ne". Opuwo je vstupní branou do Koakolandu, městečko Opuwo je správním střediskem regionu Kunene.

Region Kunene, což je jedna z čtrnácti oblastí v Namibii. Kunene je známý svou rozmanitou krajinou, zahrnující pouštní oblasti, hory a soutěsky. Tato oblast je domovem různorodých etnických skupin a kulturálních tradic.

V Kunene žijí různé etnické skupiny, včetně Himba, Herero a dalších. Himba jsou známí svým tradičním způsobem oblékání a bohatou kulturou, zatímco Herero jsou známí svým specifickým stylem oblékání, včetně charakteristických klobouků a šatů.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází na severozápadním kopci s úchvatným výhledem do údolí s nádhernými západy slunce a 360° výhledem na okolí. Hotel se nachází v dosahu Kaoko Otavi, vodopádů Epupa a Swartbooisdrift.

Popis pokojů

Hotel nabízí 26 luxusních dvoulůžkových pokojů, 2 luxusní dvoulůžkové pokoje a 12 standardních dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny klimatizací. Hotel není vhodný pro vozíčkáře.


Proč si vybrat tento hotel

  • Poloha ! Poloha ! Poloha hotelu Opuwo Country Hotel se hodí jako ideální vstupní brána pro poznávání zajímavostí oblasti a nabízí návštěvníkům / cestovatelům možnost naplánovat si výlety k vodopádům Epupa, Ruacana Falls, Swartbooisdrift, řece Kunene, nezapomeňte na vesnice Ovahimba v oblasti, abyste mohli nahlédnout do života těchto fascinujících lidí.
  • Kvalitní zázemí pro odpočinek, včetně bazénu.
  • Opuwo se nachází v srdci regionu Kunene, což znamená, že máte snadný přístup k místním atrakcím, kulturám a přírodním krásám. Je to dobrý výchozí bod pro ty, kteří chtějí objevovat okolní oblast.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading