facebook
Marco Polo - The Elegant Desert Camp 5* - Namibie_The Elegant Desert Camp

The Elegant Desert Camp 5*

The Elegant Desert Camp se nachází ve starobylé poušti Namib, obklopen majestátním pohořím Tsaris a nekonečnými plochými štěrkovými pláněmi, pouhých 45 km od Sesriemu. Krajina se zde rozplývá v nekonečných pláních a nabízí se vám tak rozlehlý výhled, že se vám zatají dech. Tento odlehlý malý klenot, který se skládá pouze z deseti samostatných stanů s vlastním sociálním zařízením, pečlivě zasazených mezi rozeklané balvany, vítá hosty ve světě rozlehlých prostor, nekonečných obzorů a rozeklaných horských skalisek.

Camp je vynikající ukázkou moderního stylu GLEMPING.

Více se o glempingu můžete dočíst na našem blogu: Glamping - luxusní kempování


Fotogalerie


O hotelu

Z velké terasy na vrcholu hory, kde se koná pozorování západu slunce, se naskýtá ten nejkrásnější výhled na úžasnou krajinu, která se před vámi rozprostírá.

Zaplavte si v osvěžujícím skalním bazénku nebo si odpočiňte u ledového piva v ručně vyrobeném baru s 360° otočnými závěsnými křesly. Jen se pohodlně usaďte, relaxujte a nechte se pohladit po duši nádherným výhledem.

The Elegant Desert Camp má minimální dopad na životní prostředí. Použitý stavební materiál je 100 % odstranitelný a recyklovatelný a velká část z něj je biologicky rozložitelná. Pro gabionové stěny byly pečlivě vybrány a zakomponovány přirozeně se vyskytující kameny, které se zde vyskytují v hojném množství. Eco Camp je 100% soběstačný, využívá sílu slunce pro přípravu teplé vody a elektřiny, zatímco voda pochází z vlastních vrtů ze zdrojů hluboko pod zemí. Veškerý vyprodukovaný odpad se odváží do recyklačního závodu ve Windhoeku.

Lokalita

Poušť Namib.

Popis pokojů


10 na zakázku postavených a pečlivě naplánovaných plátěných stanů o rozloze 85 m² poskytuje hostům naprosté soukromí a nerušený výhled do pouště. Každý stan je dokonale vybaven venkovní vyhlídkovou terasou, vnitřní a venkovní sprchou, prostornou koupelnou a veškerým vybavením a komfortem potřebným k tomu, abyste se mohli plně oddat tomuto pozoruhodnému dobrodružství v poušti. K dispozici máte dokonce i minibar v podobě chladicího boxu, a pokud dáváte přednost spánku pod třpytivými hvězdami, můžete si postele srolovat na venkovní dřevěnou terasu.


Proč si vybrat tento hotel

  • Naprosto jedinečné umístění přímo mezi pouštní skaliska.
  • Skvělá ukázka stylu GLEMPING.
  • Tady jste součástí divoké pouštní přírody.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading