facebook
Marco Polo - Baobab Tented Camp 4* - Tanzanie_Baobab Camp

Baobab Tented Camp 4*

Tarangire je bezesporu rájem slonů. Na trhu najdete mnoho nabídek, které nabízejí návštěvu Tarangire s bydlením mimo park. Taková návštěva je samozřejmě možná, ale není to úplně ono. Park (ostatně jako všechny parky v Tanzanii) otevírá možnost vjezd pro návštěvníky z venku až v 06:00 a park musíte opustit nejpozději v 18:00.

Berte na vědomí jednu podstatnou věc – rozlohu parku! Tarangire má rozlohu 2 850 km2 (což je téměř stejná rozloha jako Liberecký kraj). Cesty v parku nedovolují rychlou jízdu a tak se prokousáváte krajinou velmi pomalu. Než se dostanete od brány na místa, kde jsou sloní stáda (mokřady a řeka), může to trvat i několik hodin.

Proto doporučujeme bydlet v parku, abyste využili ranní čas pro své safari. I predátoři jsou aktivní především v noci a ráno.


Fotogalerie


O hotelu

Kemp má jen 10 stanů a je příjemnou ukázkou Glampingu.

Lokalita

Kemp Baobab se nachází uprostřed národního parku Tarangire, a je tak vynikajícím místem pro pobyt a safari v parku Tarangire.

Popis pokojů

Všech deset stanů je velmi vkusně vybaveno kvalitním nábytkem, moskytiérou, kvalitními matracemi a povlečením. Všechny stany mají svou koupelnu se studenou a teplou vodou. Některé stany umožňují ubytování tří osob na pevných lůžkách.


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělá poloha uprostřed parku
  • Bezbariérový kemp = zvířata mohou volně procházet kempem
  • Vynikající poměr cena-kvalita
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading