facebook
Marco Polo - Ngorongoro Rhino Lodge 3* plus - Tanzanie_Ngorongoro Rihno Lodge

Ngorongoro Rhino Lodge 3* plus

Kráter Ngorongoro, známý také jako africký ráj, je celoročně domovem neuvěřitelné rozmanitosti divoké zvěře. Setkáte se zde s velkým množstvím druhů, včetně Velké pětky. Ngorongoro je známé tím, že nabízí možnost spatřit černé nosorožce, zažít obrovská stáda pakoňů, zeber a elandů, stejně jako vzrušující pozorování lvů a hyen.

Je jen málo možností bydlení přímo v chráněném území kráteru Ngorongoro, na hraně nebo blízko hrany kaldery. Dává to šanci být velmi brzy ráno na cestě ke dnu kráteru a mít dvě až tři hodiny kráter tak trochu „pro sebe“.

Ngorongoro Rhino Lodge tuhle možnost nabízí a kdo ji využije, nebude litovat. Lodže je jen 3* a působí prostě, ale její poloha je vynikající. Milovníci safari to jistě ocení.
Rhino Lodge se nachází jen několik set metrů od okraje kráteru a nabízí ideální základnu pro poznávání kráteru Ngorongoro a jeho okolí.


Fotogalerie


Popis pokojů

Pokoje jsou vybavené dobrým nábytkem. Není to nic luxusního, ale postele mají dobrou matraci a čisté a příjemné povlečení. Každý pokoj má svou koupelnu se studenou a teplou vodou.


Proč si vybrat tento hotel

  • Úžasná poloha ve vztahu ke kráteru Ngorongoro.
  • Bezbariérová lodž = zvěř může volně procházet prostorem lodže (včetně slonů, buvolů a lvů)
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading