facebook
Marco Polo - Park Hotel Casimiro -

Park Hotel Casimiro

Lago di Garda
San Felice del Benaco


Fotogalerie


O hotelu

Oblíbený hotelový komplex, který má 200 pokojů, recepci se salonkem, salonek s WiFi připojením, čítárnu, výtah, restauraci a bar/kavárnu. Dále jsou k dispozici venkovní bazény, krytý bazén a wellness (viz popis níže). Hotel má soukromou pláž s lehátky a slunečníky za poplatek (cca 25 €/2 lehátka + 1 slunečník).

Lokalita

Hotel leží přímo na břehu jezera Lago di Garda, kde má i svojí vlastní soukromou pláž. Centrum městečka San Felice del Benaco je cca 2 km od hotelu. Nejbližší obchody, bary a restaurace jsou v těsné blízkosti hotelu. Hotel má za poplatek vlastní bus do města Saló (cca 3,5 km).

Vzdálenost z Prahy: cca 840 km, 8 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 895 km, 8 hodin a 35 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 835 km, 7 hodin a 50 minut

Popis pokojů

Všechny pokojem mají WC, vanu nebo sprchu, balkon nebo terasu, fén, telefon, sat. TV, trezor, minibar, klimatizaci a WiFi připojení zdarma:

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 16 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 20 m2, možnost bočního výhledu na jezero a jedné přistýlky pro dítě do 13,99 let formou rozkládací pohovky nebo palandy (max. délka 190 cm).
  • Dvoulůžkové pokoje De Luxe: cca 20 m2, navíc boční výhled na jezero.
Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek 10 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaně i večeře formou bufetu.

Fitness a lázně

Zdarma: 2 venkovní bazény. První bazén má rozlohu cca 25x10 m a je u něj dětský bazén (cca duben-polovina září) a leží vedle hřiště s lehátky a slunečníky. Druhý bazén má rozměry cca 22x7 m a nachází se v parku s výhledem na jezero (vstup od 16 let, cca duben-polovina září) s lehátky a slunečníky, trávník na opalování v zahradě, bar u bazénu. V bazénech jsou povinné koupací čepice.
Za poplatek: krytý bazén (cca 50 m2) a wellness se saunou, parní lázní, relaxační zónou a fitness koutkem. Vstup pouze od 16 let.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: 3x týdně živá hudba.
Pro rodiny: dětské hřiště, miniclub (4-11 let) v německém jazyce v termínu 15. 6.-8. 9. 2024.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 30 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě, max. do 10 kg).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading