facebook
Marco Polo - Hotel Inntalerhof (S) -

Hotel Inntalerhof (S)


Fotogalerie


O hotelu

tradiční hotel s recepcí, hotelovou lobby, společenskou místností, výtahem, lounge s krbem, velkou panoramatickou zahradou s lehátky a slunečníky a s rozlohou 20 000 m2, letní terasou, tenisovým kurtem, WiFi připojením zdarma.

Lokalita

hotel Inntalerhof leží v malebné vesničce Mösern, v blízkosti Seefeldu, v nadmořské výšce 1250 m, s nádherným výhledem na údolí Inntal. V létě je zde velké množství turistických tras a cyklotras. Seefeld cca 3,5 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 640 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 550 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV, pokojovým trezorem, fénem, župany k zapůjčení, baťoh na výlety k zapůjčení. WiFi připojení zdarma.

  • Dvoulůžkový pokoj Sonnenaufgang Basic: cca 23 m2, pro 2 dosp. os., jednodušší vybavení, některé pokoje s balkonem.
  • Dvoulůžkový pokoj Sonnenaufgang Classic Alpin: cca 33-38 m2, pro 2 dosp, + 1-2 děti do 12,99 let. Obývací část s pohovkou, některé pokoje s posuvnými dveřmi, bez balkonu.
  • Dvoulůžkový pokoj Weitsicht Alpin: cca 25-28 m2, pro 2 dosp. + 1-2 děti do 12,99 let, obývací část s posezením, navíc s balkonem.
  • Dvoulůžkový pokoj Weitsicht Klassik: cca 33-38 m2, pro 2 dosp. + 1 dítě, obývací část s posezením, navíc balkon.
  • Rodinný pokoj Freiraum Alpin: cca 55 m2, pro 4-5 osob, dvoulůžkový pokoj, některé s obývací částí, samostatná ložnice pro 2-3 děti.
  • Rodinný apartmán Landhaus: cca 63 m2, pro 4-5 osob, 2 samostatné pokoje (dvoulůžkový pokoj a dětský pokoj s pohovkou na spaní, patrovou postelí, nebo jednolůžkovými postelemi). Navíc prostor pro přistýlku. Kuchyňský kout s vybavením. Balkon.
  • Jednolůžkový pokoj Sonnenaufgang Grand Lit: pro 1 dosp. + 1 dítě do 12,99 let, postel Grand Lit s šířkou 1,4 m. Balkonem nebo terasou.
Dětská postýlka, na vyžádání zdarma, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let. Pro děti k zapůjčení přebalovací pulty, koš na plínky, ohřívačka lahví, rychlovarná konvice, vše dle dostupnosti k zapůjčení.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu 7-10 h. (domácí marmelády, zillertalské medové speciality, čerstvé pečivo, mléčné produkty, biomüsli, čaje, džusy, tyrolský špek, pomazánky, čerstvá vajíčka, aj.), pozdní servírovaná snídaně do 12 h., odpolední svačina 14-16 h. (polévka, saláty, pečivo, zákusky, káva a čaj) formou bufetu, k večeři výběr z menu o 4 chodech (saláty formou bufetu, sýry, čerstvé ovoce), 1x týdně tematický večer s tyrolskými specialitami. Vybrané nealkoholické nápoje během svačiny a večeře v ceně.

Fitness a lázně

krytý panoramatický bazén (cca 30°C) a wellness s finskou saunou, bio parní lázní, saunovým světem, Ladies Spa (část wellnessu pouze pro dámy). Fitness s moderními kardio nástroji. Za poplatek: kosmetické procedury, masáže, různé terapie.

Aktivity v hotelu a okolí

k zapůjčení horská kola, trekkingová kola, elektrokola (za poplatek) - dle dostupnosti, tenisové kurty u hotelu, 30 % sleva na green fee na 18 jamkovém hřišti Seefeld-Wildmoos. Stolní tenis a kulečník.
Karta výhod Plateucard regionu Seefeld s využitím veřejné hromadné dopravy a mnoho dalších slev a atraktivit.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading