facebook
Marco Polo - Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje -

Vienna House by Wyndham Amber Baltic Miedzyzdroje


Fotogalerie


O hotelu

nekuřácký hotel nabízí 194 pokojů a suite, restauraci, a-la-carte restauraci, hotelový bar, kavárnu, letní terasu s výhledem na moře. 5 konferenčních místností, celkem až pro 750 hostů. V hotelu se nachází také bowling a diskotéka Amber. Recepce je otevřena 24 h. WiFi připojení zdarma.

Lokalita

nad Baltským mořem se tyčí Vienna House by Wyndham Amber Baltic Międzyzdroje jako maják stylu a sofistikovanosti. Směřuje k vodě a promenádě Międzyzdroje na jedné straně a obrovským útesům Národního parku Wolin na druhé straně. Národní park je vzdálen cca 850 m., hotel se nachází přímo u pláže.

Vzdálenost z Prahy: cca 590 km,6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 705 km, 8 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 830 km, 9 hodin a 5 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, minibarem, pokojovým trezorem, setem na přípravu čaje/kávy, balkonem. Výhledem na moře.

  • Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj: může být i varianta twin (oddělené postele), možnost přistýlky pro děti do 12,99 let.
  • Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj Deluxe: navíc kávovar, možnost přistýlky pro děti do 12,99 let. 
Dětská postýlka na vyžádání, zdarma. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let. Přistýlka má šířku 80 cm, délku 180 cm, může být ve formě přistýlky, pohovky, rozkládacího křesla.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu (7-11 h.), k dispozici je pečivo, sýry, párky, salámy, koláče, džusy. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetu (popř. menu dle možností na místě). Džus, voda, káva/čaj formou samoobsluhy.

Fitness a lázně

nadechněte se a užijte si den u moře, k dispozici je venkovní bazén s výhledem na moře, vnitřní bazén, 2 sauny, odpočívárny. Za poplatek: masáže.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading