facebook
Marco Polo - Falkensteiner Hotel Kronplatz -

Falkensteiner Hotel Kronplatz

Jižní Tyrolsko
Val Pusteria (Pustertal)
Kronplatz


Fotogalerie


O hotelu

Jedinečný hotelový resort projektovaný světoznámým architektem Matteo Thunem a ideální místo pro všechny milovníky hor nabízí 97 pokojů, velkou wellness zónu Acquapura Summit SPA (viz popis níže), restaurace s venkovními a vnitřními prostory, bar, prádelnu, knihovnu a Concierge servis. WiFi připojení je v celém hotelu zdarma.

Lokalita

Hotel leží přímo u střediska Kronplatz v městečku Reischach nedaleko Brunecku. Celá oblast se nachází v jihotyrolském údolí Val Pusteria (Pustertal), které se vyznačuje pozoruhodnými horskými štíty, mírnými alpskými loukami, křišťálově čistou vodou a jedinečnou atmosférou italských alpských městeček. Centrum Brunecku je cca 2 km od hotelu. Hotel má vlastní shuttle k lanovce zdarma (cca 300 m) a na letiště za poplatek. Vlakové nádraží je cca 3 km od hotelu.

Vzdálenost z Prahy: cca 650 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 610 km, 7 hodin
Vzdálenost z Bratislavy: cca 520 km, 6 hodin a 15 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje mají velké postele (king size), fitness vybavení (hrazdy, medicinbal), pohovku, dubové parkety, TV, šatnu, psací stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje zdarma, trezor, WC s bidetem v samostatné místnosti,
sprchový kout a dvojité umyvadlo:

  • Dvoulůžkové pokoje Deluxe: cca 35 m2, v přízemí nebo 1. patře, společná terasa nebo balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 9 let.
  • Dvoulůžkové pokoje Grand Deluxe: cca 35 m2, ve 2. nebo 3. patře, balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 9 let.
  • Junior Suite Deluxe: cca 45 m2, v nejvyšších patrech, balkon. Možnost jedné přistýlky pro dítě max. do 13 let, navíc vlastní infrakabina s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
  • Loft Suite: cca  48 m2, v nejvyšších patrech, terasa a vyhřívaná venkovní zóna s pohovkou a posezením. Možnost 2 přistýlek pro děti max. do 15 let, navíc vlastní infrakabina s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
  • Summit Suite: cca 60 m2, v nejvyšších patrech, 2 terasy, vyhřívaná venkovní zóna s pohovkou a posezením. Možnost 2 přistýlek pro děti max. do 15 let, navíc vlastní venkovní finská sauna a vana s výhledem do krajiny přímo na pokoji.
Hotel disponuje 8 bezbariérovými pokoji a kromě venkovních bazénů je bezbariérový přístup ve všech prostorech v celém hotelu.

Restaurace, bary, stravování

Polopenze PLUS:
welcome drink při příjezdu, bohatá snídaně (7:00-11:00) formou bufetu s čerstvým pečivem včetně vlastního chleba Kronplatz, regionálních masných a mléčných výrobků z okolí, bar s ovocnými šťávami, pestrý výběr cereálií včetně alternativ mléka a superpotravin a čerstvě připravované pokrmy v otevřené kuchyni.
Zdarma lehká odpolední svačina ve stylu tapas s řadou vynikajících uzenin, vydatnou sýrovou variací, olivami, sušenými rajčaty, čerstvým chlebem a speciálními předkrmy (denní obměna).
Večeře je v čase 18:30-21:00. Předkrmy formou bufetu Vás naladí na speciální kulinářskou cestu kolem světa. Následně si vyberte mezi různými pokrmy dne z několika předkrmů, hlavních chodů a dezertů nebo si vyberte svou gurmánskou večeři ze stálého menu. Večeře je v restauraci 7Summit, která spojuje typické jihotyrolské pokrmy s tou nejlepší kuchyní ze zemí s nejvyššími horami na světě. Pokrmy jsou založeny na vysoce kvalitních produktech z okolních jihotyrolských farem a jsou dochuceny vynikajícím kořením a příchutěmi z různých alpských oblastí.
K dispozici jsou také vegetariánské, bezlepkové, bezlaktózové a veganské varianty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Fitness a lázně

zdarma: wellness Acquapura Summit Spa - velká zóna na 4 podlažích o celkové rozloze cca 1400 m2, v níž se nachází venkovní finská sauna s výhledem na okolní hory, hammam, biosauna, mnoho vnitřních i venkovních relaxačních místností, sportovní bazén (25 m), střešní bazén s výhledem na Kronplatz, střešní panoramatická lounge zóna, posilovna, beauty salonky, privátní Spa a odpočívárna s krbem. Dále je zdarma moderně vybavená posilovna a lezecká stěna.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: Green Fee na devítijamkové golfové hřiště (cca 1 km od hotelu). Aktivní program: 3x týdně jóga, průvodcované túry, 1x týdně venkovní běhání, 2x týdně funkční trénink a lezecký trénink. Dále 2x týdně živá hudba, 1x týdně golfová lekce, testovací jízda atd. Program se může měnit.

Za poplatek: půjčovna elektrokol, paraglide, rafting, let balonem nebo helikoptérou. 

Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání v CK a za poplatek 39 €/noc (platba na místě). 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading