facebook
Marco Polo - Montanaris Alpine Active Relax -

Montanaris Alpine Active Relax

Jižní Tyrolsko / Dolomity
Niederdorf / Villabassa


Fotogalerie


O hotelu

Nově postavený komplex s 27 apartmány na 3 podlažích (v budově je výtah). K dispozici je recepce, společenská místnost, pračka a sušička (za poplatek), nabíjecí stanice pro elektromobily, samoobslužný bar s nápoji a ledničkou s místními produkty, půjčovna kol a turistických holí. WiFi připojení je zdarma. Dále je v areálu wellness zóna a venkovní bazén a zahrada s lehátky a slunečníky (viz popis níže).

Lokalita

Rezidence leží na klidném místě poblíž centra obce Niederdorf (Villabassa), která se nachází přímo v oblasti Tre Cime (Drei Zinnen), tedy v jedné z nejkrásnějších částí Dolomit . Vlakové nádraží je cca 90 m od budovy, autobusová zastávka cca 100 m, nejbližší obchody, restaurace a bary jsou přímo v bezprostřední blízkosti. Cca 11 km od budovy je světoznámé jezero Lago di Braies. Cca 30 km je další populární jezero Lago di Sorapis. 

Vzdálenost z Prahy: cca 670 km, 7 hodin 
Vzdálenost z Brna: cca 585 km, 6 hodin a 50 minut 
Vzdálenost z Bratislavy: cca 500 km, 5 hodin a 55 minut

Popis pokojů

  • Apartmány Alpen: cca 40 m2, až pro 5 osob. WC, koupelna, sprcha, balkon nebo terasa, fén, sat. TV, lednička, kávovar, kuchyňský kout, elektrický sporák, trouba, myčka a lodžie se zahradním nábytkem. Apartmány jsou komfortně a moderně zařízené a WiFi připojení je v nich zdarma.

Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání v CK a za poplatek cca 25 €/noc (platba na místě). 

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy:
na místě je možné objednat snídaňový koš s regionálními potravinami (od cca 19 €/2 os.).

Slevy na konzumaci do okolních restaurací.

Fitness a lázně

Zdarma: wellness zóna s finskou panoramatickou saunou, solnou jeskyní, parní lázní, bio saunou, relaxační místností a tematickými sprchami. Venkovní bazén (cca 12,5 x 5 m, celoročně vyhřívaný) travnatá zahrad s lehátky a slunečníky.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní fotbálek, týdenní program aktivit a venkovní program. Karta výhod Holidaypass Premium (nově od roku 2024) s bezplatným využíváním veřejné dopravy a přístupem k aktivnímu programu místního sdružení cestovního ruchu a řada slev na různé vstupy, služby a do obchodů.

Slevy na půjčovnu jízdních kol.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 20 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading