facebook
Marco Polo - Luxury Bahía Principe Esmeralda -

Luxury Bahía Principe Esmeralda

Okouzlí Vás rozlehlé tropické zahrady, písečná pláž plná kokosových palem, průzračně čisté moře a nikdy nekončící zábava. Resort je součástí komplexu Grand Bahia Principe Punta Cana, který se skládá ze sedmi různých resortů, a proto si každý jistě vybere


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází v oblasti Punta Cana, v rozlehlé tropické zahradě, u jedné z nejkrásnějších pláží  Bávaro. V blízkosti resortu se nacházejí mistrovská 18ti jamková golfová hřiště.

Lokalita

 Vzdálenost od letiště Punta Cana cca 25 minut jízdy, od letiště Santo Domingo cca 3 hodiny jízdy. 

Popis pokojů

 570 junior suite deluxe: klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna s jacuzzi, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost ubytování až 3 dospělých osob a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Restaurace, bary, stravování

 6 restaurací, 8 barů.

Fitness a lázně

SPA centrum.

Aktivity v hotelu a okolí

2 bazény, dětský bazén, dětský vodní park, fitness, jóga, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, fotbal, golf, stolní tenis, basketbal, mini golf, animační programy, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, pronájem aut, půjčovna kol.


Proč si vybrat tento hotel

  • neomezená možnost návštěv á la carte restaurací v celém komplexu
  • dětský vodní park v komplexu
  • možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading