facebook

Lermala Ngorongoro Tented Camp 5*

Lemala Ngorongoro Tented Camp je oceňován milovníky safari pro své luxusní, avšak autentické prostředí, které skloubí kouzlo tradičního safari s moderním pohodlím, a nabízí hostům hluboce osobní zážitek z jedné z nejúchvatnějších oblastí africké divoké přírody.


Fotogalerie


O hotelu

Lemala Ngorongoro Tented Camp nabízí unikátní safari zážitek na okraji proslulého kráteru Ngorongoro v Tanzánii. Kemp se skládá z 9 prostorných stanů, které jsou vybaveny dvěma manželskými postelemi, vlastními koupelnami a termofory a teplé péřové deky, jež pomáhají zmírnit chladné noci typické pro vysoké nadmořské výšky této oblasti. Stany jsou navrženy tak, aby zajistily soukromí hostů a minimalizovaly vliv na okolní nedotčený akáciový les.

Společenský stan slouží jako lounge a jídelna, je zařízen pohodlnými křesly a pohovkami a dekorací v tradičním stylu. Hosté zde mohou pochutnat na výtečných jídlech a nápojích, včetně bohatých snídaní a lahodných večeří, někdy podávaných ve formě grilování. 

Dominantní aktivitou v kempu jsou safari  jízdy v kráteru Ngorongoro, kde lze vidět velkou pětku a další divoká zvířata, pěší procházky po okraji kráteru. Díky své poloze umožňuje tábor hostům vyrazit na ranní safari jízdy a získat tak přednost před ostatními návštěvníky.

Lokalita

Přímo na svahu kráteru Ngorongoro

Popis pokojů

Všechny stany mají svou koupelnu s teplou vodou, velmi kvalitní nábytek s velmi kvalitními lůžkovinami.


Proč si vybrat tento hotel

  • Safari v kráteru Ngorongoro: Jedná se o hlavní atrakci pro většinu hostů. Kráter Ngorongoro je domovem tzv. Velké pětky (lev, nosorožec, leopard, slon, bizon) a nabízí jedinečné možnosti pro pozorování zvířat ve svém přirozeném prostředí.
  • Poloha kempu přímo na svahu kráteru
  • Bezbariérový kemp, kde mohou zvířata volně migrovat kempem
  • Výborná kuchyně
  • Velmi kvalitní ubytování
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading