facebook
Marco Polo - Lemala Ndutu Tented Camp 5* - Tanzanie_Serengeti_Lemala Ndutu

Lemala Ndutu Tented Camp 5*

Lemala Ndutu Tented Camp je sezónní (mobilní) kemp, který se nachází v oblasti jižního Serengeti blízko jezera Ndutu, což je klíčová lokalita pro pozorování Velké migrace zeber a pakoňů, zejména během tzv. zelené sezóny od listopadu do dubna. Kdo se chystá na safari do Tanzanie a hledá vysokou kvalitu služeb, měl by o Lemala Ndutu určitě uvažovat.

Největší výhoda mobilního kempu je úžasná poloha v kombinaci s velmi vysokou kvalitou služeb. Společnost Lemala patří k několika společnostem, které určují trendy v luxusním safari. Jejich kempy můžete navštívit v národním parku Tarangire, na svahu kráteru Ngorongoro a na několika místech v parku Serengeti.

V prosinci, lednu a únoru je jezero Ndutu srdcem tzv. Velké migrace pakoňů a zeber. Proto doporučujeme tento výborný kemp právě v tomto období.

Kemp je výborným představitelem stylu Glamping. Kdo hledá safari v nejvyšší kvalitě, měl by navštívit kempy skupiny Lemala.


Fotogalerie


O hotelu

All inclusive koncepce kempu je pro hosty velmi příjemná. Velmi kvalitní kuchyně nabízí plnou penzi z výborných surovin a špičkovém zpracování. K dispozici jsou nejen nealkoholické nápoje, ale i velmi dobrý výběr nápojů alkoholických. Vše v ceně (kromě některých velmi drahých značek alkoholu, které jsou za příplatek).

Lokalita

U jezera Ndutu na jihu národního parku Serengeti. Oblast jezera Ndutu má speciální status chráněného území, které ale umožňuje hostům mobilních kempů užívat si safari i mimo hlavní cesty. Takové povolení mají pouze řidiči, kteří jsou vyškoleni a mají licenci rangerů.

Popis pokojů

Velmi kvalitní mobilní stany - vybavené kvalitním pevným nábytkem, postelemi s kvalitními lůžkovinami, koupelnou s teplou vodou a stylově dekorovány. Stany jsou krásnou ukázkou stylu GLAMPING

Restaurace, bary, stravování

V centrálním společenském stanu je zajištěno celodenní stravování. Vše směřuje k pocitu intimity a soukromí a vyvolává pocit "starých dobrých časů dávných cestovatelů".


Proč si vybrat tento hotel

  • Skvělé místo pro pozorování tzv. Velké migrace pakoňů a zeber
  • Výborné zázemí pro náročné cestovatele
  • Kvalitní stravování s all inclusive.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading