facebook
Marco Polo - BirdNest Resort - BirdNest Resort

BirdNest Resort

BirdNest Resort nabízí luxusní pokoje, každý s vlastním balkonem a úchvatným výhledem na jezero Bunyonyi.
Restaurace servíruje jak mezinárodní kuchyni, tak místní pokrmy, které potěší každého gurmána.
Hosté mohou relaxovat v pohodlném salonku s měkkými sedačkami, kde si mohou vychutnat nápoje z baru, nebo si odpočinout u přírodního ekologického bazénu.
K dispozici je také bezplatný internet, aby se naši hosté cítili co nejvíce jako doma.


Fotogalerie


O hotelu

BirdNest Resort je oázou luxusu a klidu u jezera Bunyonyi, kde každý pokoj nabízí individuální design a vlastní balkon s nádherným výhledem na jezero.
Restaurace servíruje jak mezinárodní kuchyni, tak místní speciality, připravené z čerstvých surovin, které potěší i ty nejnáročnější gurmány.
Hosté mohou relaxovat v komfortním salonku s měkkými sedačkami a vychutnávat si nápoje z dobře zásobeného baru. Pokud toužíte po osvěžení, přírodní ekologický bazén je ideálním místem k odpočinku, zatímco se kocháte krásným okolím.
V celém resortu je k dispozici bezplatný internet, aby hosté mohli zůstat ve spojení s okolním světem, i když se nacházejí v tomto klidném a malebném útočišti. Přijďte si užít jedinečný pobyt v BirdNest Resort, kde se luxus a příroda snoubí v dokonalé harmonii.

Popis pokojů

V hotelu je několik druhů pokojů. Pro naše cesty používáme především typ pokoje - De Lux, které jsou postavené v tradičním africkém stylu a jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Každý pokoj má své sociální zařízení. Většina pokojů má terasu s výhledem do zahrady nebo na jezero. 


Proč si vybrat tento hotel

  • Úchvatný výhled na jezero Bunyonyi
  • Gastronomické zážitky
  • Přírodní ekologický bazén
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading