facebook
Marco Polo - Lermala Ngorongoro Tented Camp 5* - Tanzanie_Ngorongoro

Lermala Ngorongoro Tented Camp 5*

Území kráteru (kaldery) Ngorongoro je natolik specifické a jedinečné, že je logické, že výstavba ubytování pro turisty je tu velmi omezená. Camp Lemala patří k těm málo projektům, které získaly povolení ke stavbě a provozu. Vše podléhalo a podléhá velmi přísné kontrole správy národního parku Ngorongoro.

Kemp získal nádherný pozemek na svahu kráteru a protože je tzv. bez bariér, tedy nemá žádné ploty a jiné překážky, jste při návštěvě kempu v srdci divoké přírody. Zvěř může (a často tak činí) volně migrovat kempem.

Kdo chce zažít kráter Ngorongoro úplně jinak, než naprostá většina návštěvníků, má díky kempu Lemala Ngorongoro Tented Camp vynikající možnost prožít nezapomenutelné chvíle.

Kemp je vybudovaný v nadmořské výšce 2 200 m.n.m. - noci jsou zde tedy hodně chladné.


Fotogalerie


O hotelu

Všechny stany jsou rozmístěny v terénu tak, aby bylo zachováno co největší soukromí hostů a zároveň se ctila divoká příroda, ve které je kemp vybudovaný.

4 největší výhody pro hosty Lemala Ngorongoro Tented Camp:

1. Blízkost ke kráteru Ngorongoro:
Výhoda: Hosté mohou být mezi prvními, kdo ráno vstoupí do kráteru, což zvyšuje šance na pozorování zvěře v klidnějším prostředí bez davů turistů.

2. Pozorování divoké zvěře:
Výhoda: Kráter Ngorongoro je domovem široké škály divoké zvěře včetně Velké pětky (lev, leopard, slon, nosorožec, bůvol), a také mnoha dalších druhů jako jsou zebry, pakoně, hroši a mnoho druhů ptáků. Hosté jsou v bezprostředním doteku s divokou přírodou.

3. Přírodní krása a scenérie:
Výhoda: Kráter Ngorongoro je jedním z největších neporušených sopečných kalder na světě s průměrem přes 20 kilometrů a hlubokými stěnami, které dosahují až 600 metrů.
Úchvatné výhledy a scenérie, které poskytují jedinečné fotografické příležitosti a nezapomenutelné zážitky.

4. Komfortní ubytování a služby:
Výhoda:  Lemala Ngorongoro Tented Camp nabízí luxusní glampingové ubytování s veškerým komfortem, včetně pohodlných postelí, en-suite koupelen a kvalitní stravy. Hosté si mohou užít pohodlný pobyt v srdci přírody bez nutnosti kompromisů na komfortu a kvalitě služeb.

Lokalita

Stěna kráteru Ngorongoro

Popis pokojů

Všechny stany jsou vybaveny kvalitním nábytkem a výborným ložním prádlem. Interiér stanů je stylově dekorován do podoby "starých dobrých časů dávných cestovatelů".

Restaurace, bary, stravování

Ačkoliv jste uprostřed divoké přírody, daleko od civilizace, kemp podává hostům velmi dobrou plnou penzi, doplněnou o all inclusive nabídku nealkoholických a alkoholických nápojů. Vše v ceně (kromě několika vybraných značkových alkoholů, které jsou za příplatek).


Proč si vybrat tento hotel

  • Poloha na svahu kráteru Ngorongoro.
  • Možnost navštívit kráter mnohem dříve, než dorazí většina návštěvníků.
  • Vynikající zázemí v divoké přírodě. Služby vynikající kvality.
  • Plná penze a all inclusive nápoje.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading