facebook
Marco Polo - Hotel Berghof (S) -

Hotel Berghof (S)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy, které jsou od sebe vzdáleny cca 30 m, v hotelu je k dispozici 42 pokojů, lobby s recepcí, společenskou místností, lounge, vinný sklep, hotelový bar, a-la-carte restaurace, hlavní restaurace, jizba, letní terasa, uzamykatelná místnost na kola.

Lokalita

hotel leží v blízkosti městečka Söll v 780 m.n.m. a je ideálním výchozím bodem pro turistiku a horskou cykloturistiku v oblasti Wilder Kaiser (turistický autobus je do oblasti zdarma). Centrum s restauracemi a bary cca 3 km. Venkovní koupaliště Kaiserbad a volnočasový park Salvenland cca 15 km. Lanovka Söll cca 3 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 490 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 520 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 505 km, 5 hodin a 10 minut

Popis pokojů

pokoje se nacházejí v hlavní nebo vedlejší budově a disponují sat. TV, rádiem, vanou nebo sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Navíc pokojový trezor za poplatek (cca 2 €/den).
  • Dvoulůžkový pokoj: cca 16 m2, pro 2 os., balkon nebo terasa.
  • Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou: cca 20 m2, pro 2-3 os., dvoulůžková postel a pohovka na spaní.
  • Rodinný pokoj: cca 24 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka.
Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek, cca 30 €/noc. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu. K večeři výběr z menu o 4 chodech (výběr ze 3 hl. chodů), některé dny polévky, dezerty nebo saláty formou bufetu. 1x týdně grilování a živá hudba (dle počasí, pouze v červenci a srpnu).

Fitness a lázně

fitness. Za poplatek: wellness zóna s rozlohou 350 m2 (15.30-18.30 h.): bylinná sauna, finská sauna, infrakabina, parní lázeň, odpočívárny s vodními postelemi, zážitkové sprchy, Kneippovy bazénky. Venkovní jezírko ke koupaní (cca 200 m2). K zapůjčení župany a žabky, za poplatek.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Wilder Kaiser Gäste Card v ceně s řadou výhod a slev - např.: 1x týdně lukostřelba, 1x týdně průvodcované túry, 1x týdně cyklotúry (horská kola k zapůjčení cca 40 € půl den/osoba, 1x týdně dětská olympiáda.
Stolní tenis a stolní fotbálek dle dostupnosti.
Za poplatek: horská kola a kola k zapůjčení, nordic walking hole k zapůjčení.
Pro rodiny: dětská herna, dětské židličky a el. chůvičky dle dostupnosti. Dětská postýlka k zapůjčení, cca 30 €/noc, na vyžádání. Za poplatek vstup do zábavního světa s houpačkou, skluzavkou, trampolínou, minizoo, aj.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading