facebook
Marco Polo - Garni Vecchio Comune -

Garni Vecchio Comune


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Garni Vechio Comune je menší penzionek s rodinou atmosférou. Nově zrekonstruovaný, moderně a jednoduše zařízený, zároveň vždy čistý i útulný. Celkový dojem znásobí grandiózní snídaně s dortíky přímo od cukráře.

Lokalita

Údolí Val di Non se nachází mezi Bolzanem a Trentem a ve světě je známé hlavně díky pěstování jablek značky Melinda. Má skvělou polohu sloužící jako perfektní výchozí bod jak pro výlety do hor tak pro další volnočasové aktivity.
Turistika, ferraty, cyklistika, rafting, kajaky pro celou rodinu, parky se zvířátky, hrady, interaktivní muzea, lázně či vinné sklípky - to vše a mnohem více na Vás čeká.

Aktivity v hotelu a okolí

Aktivní zážitky Brentské dolomity patří k nejkrásnějším horám světa. Na odvážnější čeká některá ze zajištěných cest či ferat. Rodinka si užije pohodu na kajacích na vodní nádrži Santa Giustina.

Nebo zažije adrenalin při raftingu na světoznámé řece Noce! Nebo naopak totální relax a odpočinek...

A co když prší? Už jste slyšeli jméno Reinhold Messner nebo Ötzi? Návštěva některých muzeí rozhodně stojí za to. Obzvláště pro děti pak doporučujeme ta interaktivní, která kromě poučení nabízejí i spoustu zábavy a hraní.


Proč si vybrat tento hotel

  • Česká asistence na místě
  • Možnost z výběru nespočtu vnitřních i venkovních aktivit vhodných i pro děti či seniory
  • Trentino kartička opravňující ke vstupu do většiny muzeí či památek zdarma
  • Pro skupiny program na míru
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading