facebook
Marco Polo - Belmond Napasai Samui - Na pláži jsou pohodlná lehátka.

Belmond Napasai Samui

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

Exklusivně ZDARMA ZÍSKÁTE UPGRADE do vyšší kategorie pokoje, pokud si svou dovolenou v Belmond Napsai zajistíte u CK Marco Polo do konce listopadu 2018 - váš pobyt může být realizován až do Vánoc 2019. (Tato nabídka neplatí pro termíny 23.12.2018-04.01.2019, 01.-10.2.2019, 19.07.-24.08.2019)


Být součástí řetězce BELMOND znamená záruku kvality, stylu a vysoké úrovně služeb. ​BELMOND SAMUI ISLAND RESORT je ideálním místem pro milovníky pohody, klidu a odpočinku. Neformální atmosféra jen podtrhuje pocit relaxace. Váš pobyt na ostrově Samui dostane v Belmondu úplně jiný rozměr. Belmond se snaží vždy být ODLIŠNÝ, LEPŠÍ, SPECIÁLNÍ. ​V Belmondu nikdy nejste v hlučném davu.


Fotogalerie


O hotelu

Belmond Napasai Samui je boutique – hotel. Vše je tu zaměřeno na spokojenost klienta. Vysoký standard služeb, kvalita stravování, stylové pokoje, skvěle vybraná lokalita a začlenění hotelu do okolního terénu a přírody. Společnost Belmond se ve všech svých hotelech snaží být v dané lokalitě originálním a jedinečným místem. Jinak tomu není ani v Napasai Samui. Jednotlivé vily jsou postaveny v tropické zahradě, plné ibišků, palem a keřů kešu oříšků. Každý detail podporuje thajský styl rezortu postaveného mezi mořem a džunglí.

Lokalita

15 km od letiště, na severu ostrova u pláže, daleko od ruchu letovisek. Za zábavou musíte popojet cca 30 minut taxi. Od vyhlášené pláže Chaweng jste vzdáleni cca 14 km.

Popis pokojů

59 pokojů a rezidencí je rozložených ve vilách u pláže a na svahu mírného kopečku.

Seaview Hill Villa - všech 16 vilek tohoto typu je postavených ve svahu. Díky tomu máte ze své terasy krásný výhled. 62 m2 je poměrně velký prostor, který umožňuje ubytovat až 2 dospělé a 2 děti. Moderní vybavení v kombinaci s thajským stylem navozuje velmi příjemnou atmosféru.

Seaview Villa - vily jsou postavené v druhé řadě, za Oceanfront vilami. Mají výhled na moře a jsou blízko pláže. 62 m2 odpovídá Seaview Hill Villa a i svým interiérem se oba typy pokojů shodují. Odlišnost je v poloze směrem k pláži.

Oceanfront Villa - vily jsou konstrukčně a vybavením stejné jako pokoje Seaview Hill Villa Seaview Villa. Rozdíl je v poloze k pláži. Oceanfront jsou opravdu přímo u moře. V pokoji ohou být ubytovány až 2 dospělí a 2 děti.

V hotelu ještě najdete pokoje typu: One Bedroom Garden Villa, One Bedroom Oceanfront Pool Residence, Two Bedrooms Oceanfront Pool Residence a Three Bedrooms Oceanfront Pool Residence. Tyto pokoje jsou k dispozici na vyžádání a pokud o ně máte zájem, vyžádejte si u nás o nich údaje.

Restaurace, bary, stravování

Druh kuchyně
Jste v Thajsku a na ostrově Samui, je tedy samozřejmé, že se v Belmondu setkáte s vynikající thajskou a asijskou kuchyní. Ale nejen to, můžete zkoušet kulinářské speciality zpracované ve stylu fusion cuisine, který propojuje kuchyně různých světadílů. Gastronomie je v Belmondu jedním ze stěžejních kamenů úspěchu. Tady se prostě dobře jí.

All inclusive
Belmond si pro svůj hotel na Samui vybral panenskou přírodu odlehlého místa. To s sebou nese mnoho výhod, ale i některé nevýhody.
Jednou z mála nevýhod je, že nemůžete úplně snadno chodit na obědy a večeře mimo hotel, jak je tomu na přelidněných plážích Chaweng a Lamai. Aby Belmond vyšel vstříc svým hostům, nabízí možnost přikoupit si systém All inclusive.
Bohatá bufetová snídaně je v tomto systému doplněna obědem a večeří , nealkoholickými nápoji, včetně čerstvých džusů a koktejlů, smoothies a zmrzlin.
Pivo, víno a vybrané další alkoholické nápoje. Minibar na pokoji a jedna aktivita denně (lekce tenisu, lekce thajského boxu, výlety na různá místa ostrova apod.)

V rezortu jsou dvě restaurace a dva bary.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherná lokalita ve velmi přírodním prostředí.
  • Velmi vysoký standard služeb kontrolovaný společností Belmond.
  • Až dvě děti do 12 let mohou být ubytovány ZDARMA.
  • Možnost přikoupit stravování formou "ALL INCLUSIVE".
  • Možnost kombinace s hotelem Belmond Le Residence d´Angkor v Kambodži
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading