facebook
Marco Polo - Belmond La Résidence d´Angkor - Po návratu z prohlídek chrámů je odpočinek u bazénu výbornou relaxací.

Belmond La Résidence d´Angkor


Fotogalerie


O hotelu

Belmond La Résidence d´Angkor nabízí autentický kambodžský zážitek. 
Má jednu z nejlepších pověstí ze všech hotelů v oblasti Siem Reap. V jeho architektuře se výborně propojuje bohatá historie regionu a moderní luxusní pojetí servisu. Tradiční khmérská architektura je doplněna o elegantní teakové a čedičové prvky, které vytvářejí pocit starověkého chrámu, či paláce.

Nachází se poblíž Angkor Wat, Angkor Thom a jezera Tonlé Sap a je ideálním výchozím bodem k prozkoumání regionu. Siem Reap je živé místo - trhy, galerie a prosperující restaurace a noční život.

Lokalita

Skvělá poloha je jednou z velkých výhod hotelu Belmond La Résidence d´Angkor. Nedaleko hlavních památek.

Popis pokojů

Hotel má jen 59 pokojů v šesti různých kategoriích.
Tři základní kategorie jsou interiérem shodné a liší se jen polohou v hotelovém areálu - Junior Suite, Poolside Junior Suite a Garden Junior Suite jsou velké 45 m2 a nabídzí velmi stylové a pohodlné zázemí dvěma dospělým, popřípadě i s jedním nebo dvěma dětmi.
Deluxe Studio Suite je velmi rozměrný pokoj - 90 m2. Má velkou ložnici, doplněnou obytným salónkem a velkou soukromou zahradní terasu.
One-bedroom Poolside Suite a Two-bedroom Poolside jsou rodinné apartmány, kterých je v hotelu jen několik a v případě potřeby jsou tzv. "na vyžádanou".

Restaurace, bary, stravování

Dvě špičkové restaurace a příjemný bar uspokojí svou nabídkou a kvalitou servisu i velmi náročné klienty. 

Fitness a lázně

Lázně v hotelu Belmond La Résidence d´Angkor jsou vyhlášenými léčebnými a relaxačními lázněmi celého regionu Siem Reap. 
Uklidňující interiér a citlivě vybrané dekorace jen umocňují atmosféru, ve které vám zkušený personál umožní jedinečný zážitek.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel je skvělým výchozím bodem k výletům do okolí - nejen do světoznámých chrámů, ale do autentických vesniček, na jezero, popřípadě na let helikoptérou.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading