facebook
Marco Polo - DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island -

DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island


Fotogalerie


O hotelu

Hotel z řetězce Hilton se nachází na uměle vytvořeném poloostrově Marjan Island v Emirátu Ras Al Khaimah a je vzdálený asi 60 minut jízdy od letiště v Dubaji. Hotel má krásnou pláž s jemným bílým pískem. Hotel nabízí ubytování v hlavní hotelové budově (guest pokoje), ve vilkách v zahradě (deluxe pokoje) nebo v nejnovější části Bay Club. Hosté ubytovaní v této části mohou využívat služby celého hotelu, ale část Bay Club je určena výhradně jim. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Lokalita

Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah  

Popis pokojů

Všechny pokoje a suite mají terasu nebo balkon, od kategorie deluxe pak i možnost přistýlky. Jsou vybaveny LCD televizí, klimatizací, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. Dále je k dispozici trezor, žehlička, koupelna s vanou a sprchou, WC a fénem.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je 11 restaurací nabízejících místní i mezinárodní kuchyni a 3 bary. Snídaně a večeře jsou v rámci polopenze podávány v hlavní restauraci formou bufetu. Hotel nabízí i možnost stravování formou snídaně, polopenze nebo all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci formou bufetu, nápoje (včetně piva, vína a vybrané whisky, vodky a ginu) ve 2 barech od 12:00 – 24:00.
  

Fitness a lázně

Hotelové lázně nabízejí různé druhy masáží, saunu, parní lázeň a vířivku. Sportovci si mohou zacvičit ve fitness centru.  

Aktivity v hotelu a okolí

V hotelu je 5 bazénů a 2 dětské bazény, zahrát si můžete tenis, plážový volejbal nebo využít nabídky vodních sportů na pláži. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Děti se určitě zabaví na skluzavkách ve vodním parku či v dětském klubu.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading