facebook
Marco Polo - Waldorf Astoria Ras Al Khaimah -

Waldorf Astoria Ras Al Khaimah


Fotogalerie


O hotelu

Hotel patří k nejlepším v emirátu Ras Al Khaimah. Nachází se asi 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji a leží přímo na soukromé pláži s jemným pískem. Jedná se o luxusní hotel se zajímavým designem a s přepychově vybavenými pokoji. Svým klientům nabízí kvalitní služby a širokou nabídku sportovních a relaxačních možností.

Lokalita

Ras Al Khaimah

Popis pokojů

V hotelu se nachází 346 luxusních pokojů a apartmá s krásnými výhledy na moře nebo hory. Prostorné, elegantně zařízené, klimatizované pokoje jsou vybavené 42" LCD televizí, telefonem, rádiem, CD/DVD přehrávačem, kávovarem, minibarem, trezorem, bezdrátovým připojením k internetu, psacím stolem a sedacím koutem. Koupelna z mramoru je plně vybavená a je v ní k dispozici vana a oddělená sprcha.


Classic (56 m2)

Stylově a elegantně zařízený pokoj nabízí maximální komfort. Pokoj nemá balkon. V pokoji je možné ubytovat pohodlně až 2 dospělé osoby a 2 děti.


Deluxe Golf View Balcony (76 m2)

Elegantně zařízený a prostorný pokoj s balkónem a výhledem na golfové hřiště nabízí ubytování až pro 2 dospělé osoby a 2 děti.


Restaurace, bary, stravování

V hotelu je 5 restaurací, několik barů, kavárna a Cigar bar. Snídaně je podávána formou bohatého bufetu v hlavní hotelové restauraci.  

Fitness a lázně

Hotelové lázně nabízejí velký výběr relaxačních procedur a masáží. 

Aktivity v hotelu a okolí

K hotelu patří 2 venkovní bazény a 2 tenisové kurty. V těsné blízkosti hotelu najdte 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště Al Hamra. Vyžít můžete také nabídky voldních sportů na pláži. Lehátka slunečníky zdarma. Rodiny s dětmi jistě ocení služby dětského klubu, možnost hlídání dětí či dětská menu v restauracích.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading