facebook
Marco Polo - Sofitel The Palm Dubai - zahrada s bazénem a pláží

Sofitel The Palm Dubai


Fotogalerie


O hotelu

Luxusní hotel postavený v polynéském stylu leží přímo na dubajské Palmě. Letiště je vzdáleno asi 40 minut jízdy (záleží na dopravní situaci).

Lokalita

Ostrov Palma, Dubaj

Popis pokojů

Hotel nabízí ubytování v celkem 361 komfortních pokojích a suitách s vlastním balkonem. Pro náročnější hosty je k dispozici plážová vila. Všech 237 pokojů s vlastním balkonem je zařízeno v elegantním polynéském stylu. K vybavení pokojů patří klimatizace, koupelna s vanou a dešťovou sprchou, WiFi, LCD TV, minibar, sejf a zařízení na přípravu kávy a čaje, rádio, telefon, vysoušeč vlasů. Dále hotel nabízí suity a vily typu Junior či Beach. Hotelové residence disponují jednou či více ložnicemi, mají vybavenou kuchyň a jsou vhodné pro pobyt rodin s dětmi.


Restaurace, bary, stravování

V sedmi hotelových restauracích si můžete pochutnat na lahodných pokrmech různých druhů kuchyní. Uvolněnou polynéskou atmosféru naleznete v jednom z pěti barů a salonků. Jistě si zde vychutnáte svůj koktejl, šampaňské nebo odpolední čaj. Noční klub 2Liv nabízí jak reprodukovanou, tak i živou hudbu.

Fitness a lázně

Hotelové lázně So Spa společně s fitness centrem zaujímají plochu 2500 m2. Navštívit zde můžete saunu, parní lázeň, solárium, kadeřnictví nebo posilovnu s nejmodernějšími stroji pro kardio i silový trénink.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel nabízí svm hostům řadu možnosti pro volný čas. K dispozici je soukromá pláž v délce 500 m, molo, bazény, multifunkční hřiště pro tenis fotbal či basketbal, plavby při západu slunce, vodní lyžování, rybolov a mnoho další zábavy. V hotelu je také dětský klub a herna s videohrami.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading