facebook
Marco Polo - Eendracht Stellenbosch - Eendracht Stellenbosch je rekonstruovaná historická budova nedaleko centra Stellenbosche.

Eendracht Stellenbosch


Fotogalerie


O hotelu

Pokud máte rádi koloniální atmosféru a atmosféru menších rodinných hotelů, je pro vás hotel Eendracht tou správnou volbou. Tady cítíte ty "staré dobré časy", kdy svět měl ještě řád a služba byla službou. 

Lokalita

Hotel najdete na hlavní ulici vinařského města Stellenbosch, jen pár desítek metrů od náměstí a dalších historických míst. Dorp Street je lemována starou dubovou alejí, která jí dodává zvláštní atmosféru.

Popis pokojů

Všechny pokoje, které v hotelu používáme jsou velmi příjemně a stylově vybaveny kvalitním nábytkem a vkusně dekorovány. Vše podporuje dobovou atmosféru vinařského kraje.

Díky tomu, že je hotel rekonstruovanou historickou stavbou, je každý pokoj trochu jiný a má trochu jiný název. Pro zjednodušení rozdělujeme pokoje v hotelu na dva typy podle velikosti:

Základní
Pokoje ve velikosti od 22 do 28 m2. Dvoulůžkové s možností výběru, buď manželskou postelí, nebo s oddělenými lůžky. 

Junior Suite
Pokoje o velikosti od 32 do 36 m2. voulůžkové s možností výběru, buď manželskou postelí, nebo s oddělenými lůžky. V těchto pokojích je možnost vyžádat přistýlku.

Pokud byste cestovali jako rodina (dva dospělí + dvě děti) můžeme v hotelu vyžádat i rodinný pokoj. 

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je pouze jídelna snídaně (skvělé!), protože nedaleko hotelu je spousta restaurací různého typu. Stellenbosch je studentské město (je tu jedna z největších univerzit jihoafrické republiky) a centrum města žije čilým ruchem. Jste nedaleko centra dění.

Aktivity v hotelu a okolí

Eendracht Stellenbosch je skvělým výchozím bodem k poznávání vinařského kraje. Jsme schopni vám nabídnout průvodcované prohlídky vinic, jak klasické, tak na kolech, elektrokolech apod. Můžete vyrazit na treky do nedalekých hor a v období velryb i na jejich pozorování.


Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading