facebook
Marco Polo - The Sand hotel Khao Lak -

The Sand hotel Khao Lak


Fotogalerie


O hotelu

Hotel leží v krásné tropické zahradě přímo u dlouhé písčité pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na travnaté ploše u pláže a u bazénu. V okolí hotelu jsou bary a restaurace, takže můžete vyzkoušet i místní speciality mimo hotelovou restauraci. Transfer do hotelu z letiště Phuket je asi 1,5 hodiny.

Lokalita

Krásná pisčitá pláž Nang Thong přímo u hotelu, v okolí bary, restaurace a obchody.

Popis pokojů

Hotel je rozdělený do tří částí:
AQUA WING:
Tato část hotelu je určena především pro rodiny s dětmi. Je oddělená od ostatních částí hotelu tak, aby hluk z aquaparku a křik dětí nerušil ostatní části hotelu. Můžete si vybrat z různých typů pokojů, včetně pokojů s přímým vstupem do bazénu.
LAGOON WING:
Lagoon Wing je velmi klidná část hotelu. Pokoje mají výhled na umělou lagunu. Kdo hledá klid, míří do této části hotelu. Většina pokojů v této části hotelu je určena maximálně pro dva hosty. Přistýlky jsou většinou na gaučích a nejsou příliš pohodlné.
SEASIDE WING:
Většina pokojů v Seaside Wing má boční výhled na moře. Přízemní pokoje jej mají krytý vegetací. Proto, pokud chcete ze svého balkónu pozorovat moře, žádejte pokoje spíše ve vyšších patrech. V této části je k dispozici bazén určený pouze pro dospělé (mohou jej využívat všichni dospělí hosté hotelu).

Sands room - aqua wing nebo lagoon wing 45 m2

Pokoje Sands jsou umístěny ve vyšších patrech. V budově je výtah. Mají velmi příjemně vybavený interiér a pohodlné zázemí. Světlé a moderní koupelny, šatní skříně v předsíni a dostatek úložných prostor. Každý pokoje typu Sands má balkón s výhledem na aquapark či na lagunu.
Family - aqua wing 55 m2
Dokonalá volba pro rodiny - většina pokojů je vyzdobena námořnickou tématikou. Pastelové barvy dodávají pokojům velmi příjemnou pohodovou atmosféru. Pokoje jsou dostatečně velké i při obsazení dvěma dospělými a dvěma dětmi. Navíc prostor dá rozdělit pohyblivou přepážkou a dá se tak prakticky vytvořit dvou ložnicové apartmá. To ocení rodiče, protože mohou mít své soukromí. Velký balkón s výhledem na aquapark.

Junior suite - seaside wing 55 m2
Kdo má rád výhled na moře, může si rezervovat tyto pokoje. Výhled není přímý, ale je z balkonu/terásky. Ve vyšších patrech je samozřejmě ještě lepší, protože ve výhledu nebrání palmy. Je to tedy spíše boční pohled na moře. Pokoje jsou velmi příjemně vybavené. Vnitřní stupínek odděluje technickou část pokoje (předsíň, koupelna, toaleta) od obývací části. Prostorná, moderní koupelna uspokojí každou ženu. Tyto pokoje jsou perfektní pro dvojici. Třetí osoba by musela spát na gauči a neni to příliš pohodlné. Hotel nabízí jiné pokoje vhodné pro větší počet osob.

Pool access - aqua wing 65 m2
Skvělá volba pro rodinu s většími dětmi, které si mohou užívat bazénu se vstupem ze svého pokoje. Prostorný pokoj umožňuje pohodlné ubytování dvou dospělých se dvěma dětmi na plnohodnotných lůžkách. Bazén je oddělen bezpečnostní přepážkou z tvrzeného skla, s bezpečnostní pojistkou. Je jen na vás, kolik volnosti dáte svým dětem ve vztahu k bazénu. Pokoje jsou velmi elegantní. Dekorované spíš v karibském, než asijském stylu.

Pool access family - aqua wing 65 m2
Perfektní pokoj pro rodiny s jedním nebo dvěma většími dětmi, které už umí plavat. Vaše děti si mohou užívat vodních radovánek, zatímco vy využíváte zázemí svého pokoje a ze své terasy máte všechno pod kontrolou. Pro rodiny s menšími dětmi je na terase skleněná zábrana, která je uzamykatelná tak, aby si dítě samo nemohlo otevřít dveře. Pokoj je prostorný a pohodlně se v něm ubytují dvě dospělé osoby a dvě děti.
Všechny pokoje mají klimatizaci, televizi, minibar, wifi, trezor, koupelnu.

Restaurace, bary, stravování

Hlavní hotelová restaurace FLOATING MARKET, stylově vybavená, s výhledem na lagunu, s možností stravování uvnitř i venku. Snídaně jsou formou bufetu a patří k vyhlášeným snídaním v celém regionu. Večeře jsou buď z menu nebo tématické bufety.
Plážová restaurace TALAY nabízí především seafood. Během dne je to skvělé místo pro lehký oběd, či brzkou večeři.
Bazénový bar COCONUT, který přes den nabízí nejen běžné nealkoholické a alkoholické nápoje, ale i řadu slušně umíchaných koktejlů.
Dále můžete využít bar v recepci, bazénový bar v "aqua wing", pro speciální příležitosti je možné udělat večeři na pláži.

Fitness a lázně

Dovolená není jen o odpočinku, ale i o načerpání sil, o nových impulsech, o změnách. Velmi moderní fitness centrum je skvělým zázemím pro takové aktivity. Navíc vám mohou pomoci profesionálové, kteří jsou tu k dispozici zdarma.

Thajský box
Thajský box je nedílnou součástí thajské kultury a pokud si budete chtít vyzkoušet jak náročný to sport je, máte možnost projít kurzem thajského boxu přímo ve vašem rezortu. Je to velmi oblíbený kurz i pro větší děti.

Studio jógy
Jóga je stále oblíbenější aktivitou během dovolené a The Sands poskytuje zájemcům o jógu velmi příjemné zázemí, včetně odborného vedení.

Tenis
Ať už hrajete pro zábavu, nebo jste soutěživí hráči, určitě si užijete tenisový kurt. Tato služba je hrazena.

Aktivity v hotelu a okolí

Kurz thajské kuchyně
Kdo by se nechtěl naučit vařit tu skvělou thajskou kuchyni! Několikrát za týden máte možnost zakoupit si účast na kurzu vaření thajského tradičního jídla. Každý kurz má trochu jiné téma.


Proč si vybrat tento hotel

  • Krásná písečná pláž.
  • Pro milovníky vodních radovánek - aqua park přímo u hotelu.
  • Hned u hotelu bary, restaurace a obchody.
  • Výborné snídaně.
  • Rodinné pokoje.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading