facebook
Residenza de Poda s degustačním balíčkem -

Residenza de Poda s degustačním balíčkem

2 nocí od 5 900 Kč
Itálie, Trentino, Pobytové zájezdy

Residenza de Poda s degustačním balíčkem

Antica Residenza de Poda je rodinný penzion, který se nachází v charakteristické venkovské vesnici s výhledem na hory. Nabízí jednoduché ubytování, pokoje nebo apartmány, v příjemném prostředí se snídaní v ceně s možností využití kuchyňky a společenské místnosti v prvním patře.

Poloha hotelu je strategická pro dosažení hlavních atrakcí Val di Non, jako je jezero Tovel, svatyně San Romedio a hrad Thun, a za méně než hodinu se můžete dostat do nejznámějších měst a měst Trentino Alto Adige.

Pěšky se dostanete do vynikající restaurace, která nabízí místní speciality i s sebou, a do minimarketu pro nákupy, kde si můžete koupit také místní speciality jako Trentino luganega, mortandela z Val di Non, víno Teroldego Rotaliano a typické místní sýry.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou jednoduché, příjemné a vybavené dřevěným nábytkem, mají vlastní WC, sprchu, TV, fén, ručníky a telefon.
Apartmány mají kuchyň, obývací pokoj a balkon, ideální pro rodiny a malé skupiny přátel
Ubytovaní na pokoji mají možnost po předchozí domluvě využít kuchyňku ve společenské místnosti v 1. Patře.
 
Dvoulůžkový pokoj Standard
1- 2 osoby, velikost 16 m2, lůžka: 1 dvoulůžko. 

Dvoupokojový apartmán
od 2 do 5 osob, velikost 70 m2
lůžka: 1 dvoulůžkový + 2 samostatné postele + 1 rozkládací pohovka

 

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Ochutnávka olivového oleje: CRU olej, Riva del Garda
  Olivový olej a Itálie patří neodmyslitelně k sobě. Nechte si ale o tom říci něco více, poznejte kouzlo prvotřídního italského oleje, ochutnávejte a nechte se inspirovat těmi, pro které je olivový olej celý život.
  Farma se rozprostírá mezi Rivou del Garda a Arco, poslední baštou olivovníku na severu, a nabízí výběr extra panenských olivových olejů výhradně z kultivarů Garda, které v průběhu let získaly četné certifikáty kvality v národních a mezinárodních soutěžích.
  Budete zde mít možnost ochutnat několik druhů olejů a objevit pravou chuť zeleného zlata.
 • Cantina Toblino – Vinařstvi Toblino
  Víno – bez dobrého vína si Ital nedovede představit krásný den, nepředstavujte si ho ani vy a přijměte pozvání od profesionálů, kteří svoji práci dělají od srdce a s vášní. V Cantině Toblino se rodí různá vína… ale jedno je opravdu unikátní i na mezinárodní vinařské scéně, a to jedinečné Vino santo ( tzv. Svaté víno) neboli rozinkové víno.
  A vy budete mít možnost toto víno ochutnat. A nezůstane jen u vína, návštěva Cantiny bude spojena i s tradičním obědem v duchu celého Trentina.
 • Vinařství Rotari, Mezzocorona
  Dokonalý mix mezi tradicí a inovací - přijměte pozvání na prohlídku tohoto moderního vinařství, které je léta zasvěcené výrobě šumivých rafinovaných vín klasickou metodou jako Brut, Cuvée, Brut Rosé, a nebo speciální Rotari Flavio oceněné prestižní cenou „Tre Bicchieri“ v průvodci Gambero Rosso. Po prohlídce vás čeká ochutnávka 4 vín s chuťovkami ve stylu Finger food. Konkrétně ochutnáte dvě šumivá vína Rotari Trentodoc Alpe Regis (Extrabrut a Rosè) a dvě suchá vína: bílé víno Trentino Doc z výběru Castel Firmian a červené Teroldego Rotaliano Riserva.
 • La Cidreria Melchiori - octárna, moštárna, výrobna přírodních ciderů, přírodní produkty z jablek a mini řemeslný pivovar.
  Zveme vás na exkurzi tohoto výjimečného podniku a na ještě úžasnější degustaci Cideru. Po zajímavé exkurzi a degustaci jablečného Cideru vás čeká lahodný trentinský oběd. La Cidreria Melchiori je rodinný podnik, který s pozorností a jednoduchostí zpracovává tuto surovinu k výrobě jablečného octa, jablečného moštu, jablečného cidru a celé řady bio produktů.


Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Itálie
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Antica Residenza de Poda
Strava: Dle programu
Nástupní místo:
Český průvodce: ne
Počet nocí: 2
Typ dopravy: Vlastní

Cena zahrnuje

Sidreria Maria Lucia Tres - exkurze podniku, degustace cidru a moštu, typický oběd + desert + kafe + cider + 10% sleva na nákup místních produktů
Vinařství Rotari - exkurze podniku, degustace 4 druhů vín s ochutnávkou finger food (2 šumivých,2 suchých- 1 bílé a 1červené) +10% sleva na nákup místních produktů
Vinařství Toblino – výklad technologie a výroby vín, 5ti chodový oběd s degustací 5ti druhů vín dle vlastního výběru + 10% sleva na nákup místních produktů
Lisovna OLIOCRU – exkurze lisovny + degustace 3 druhů olivových
olejů + 10% sleva na nákup místních produktů
Hotel Antica Residenza De Poda - Ubytování 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní
Zdarma jako dárek Guestcard Trentino

Cena nezahrnuje

Sidreria Maria Lucia Tres – nápoje v obědovém menu
ostatní stravování mimo zmíněné výše
turistická daň
doprava - vlastní

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading