facebook
Garni Vecchio Comune - Dolomity s českou asistencí -

Garni Vecchio Comune - Dolomity s českou asistencí

Itálie, Poznávací zájezdy

Garni Vecchio Comune - Dolomity s českou asistencí

Hotel Garni Vechio Comune je menší penzionek s rodinou atmosférou, jekož duší je úžasná Veronika, Češka, která již mnoho let žije právě v Dolomitech. Vede tento nově zrekonstruovaný, moderně a jednoduše zařízený hotýlek, který je ale zároveň vždy čistý i útulný. Celkový dojem znásobí grandiózní snídaně s domácími dortíky přímo od cukráře. 

Lokalita
Údolí Val di Non se nachází mezi Bolzanem a Trentem a ve světě je známé hlavně díky pěstování jablek značky Melinda. Má skvělou polohu sloužící jako perfektní výchozí bod jak pro výlety do hor tak pro další volnočasové aktivity. Turistika, ferraty, cyklistika, rafting, kajaky pro celou rodinu, parky se zvířátky, hrady, interaktivní muzea, lázně či vinné sklípky - to vše a mnohem více na Vás čeká.

Aktivity v hotelu a okolí
Aktivní zážitky Brentské dolomity patří k nejkrásnějším horám světa. Na odvážnější čeká některá ze zajištěných cest či ferat. Rodinka si užije pohodu na kajacích na vodní nádrži Santa Giustina.

Nebo zažije adrenalin při raftingu na světoznámé řece Noce! Nebo naopak totální relax a odpočinek...

A co když prší? Už jste slyšeli jméno Reinhold Messner nebo Ötzi? Návštěva některých muzeí rozhodně stojí za to. Obzvláště pro děti pak doporučujeme ta interaktivní, která kromě poučení nabízejí i spoustu zábavy a hraní.

 

Videogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Česká asistence na místě - Veronika se o Vás postará nejen v případě problému, ale především Vám poradí, které místo stojí za návštěvu, jakou horskou túru si vybrat či Vás doprovodí na kajacích po jezeře. Její energie je nakažlivá :)
  • Vstupy do většiny památek zdarma - při pobytu alespoň na 3 noci dostanete kartičku, která Vám ušetří spoustu peněz. Vstup do většiny muzeí, hradů a jiných památek máte totiž zdarma, na místě tak ušetříte spoustu peněz.
  • Dolomity - opravdový ráj na severu Itálie. Nemusíte být zrovna špičkový horolezec, rádi Vám pomůžeme vaši cestu naplánovat, Dolomity nabízejí nekonečně variant pro všechny věkové kategorie i různé fyzické kondice.
  • Budete jen asi hodinku cesty od slavného jezera Garda, kam si můžete vyjet na výlet. Odpočívat ale můžete i u mnoha dalších (bližších) a třeba i turisticky méně znýmých jezer.
  • Pro skupinky rádi připravíme pobyt na míru dle Vašich přání.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Aktivity: kola, pěší tůry, ferraty, rafty či kajaky

Tradiční gastronomie severní Itálie

Návštva poutních míst, hradů či muzeí

Úchvatná nespoutaná příroda

Odpočinek na břehu jezera.

Cena zahrnuje

Ubytování se snídaní na vybraný počet nocí v hotelu Garni Vecchio Comune
Při pobytu na více nocí kartičku pro vstup do památek
Dítě do 2 let na stávajícím lůžku zdarma
Českou asistenci na místě
Pojištění proti úpadku CK

Při pobytu na min. 6 nocí je jedna noc zdarma (bude Vám odečtena po zaslání poptávky).

Cena nezahrnuje

Fakultativní aktivity - možno dokoupit
Polopenzi - možno dokoupit
Zdravotní pojištění

Brenta - královna Dolomit

Netřeba dlouze představovat královnu Dolomit - Brenta není název jen jedné z nejvyšších hor brentsých Dolomit, ale celé této úžasné oblasti. Nechte si Veronikou sestavit výšlap podle Vašeho přání, nebo doporučit kliedné jezero bez turistů. Brentu si prostě zamilujete.




Muzea, hrady, parky se zvířaty

Úžasná místa k navštívení, namátkou uvádíme následujících pár, vstup do nich máte pro celou rodinu zdarma při pobytu alespoň na tři noci.

Musem
MUSE
je přírodovědné muzeum, které bylo slavnostně otevřeno v červenci 2013. 5 pater věnovaných přírodě a vědě, nejen pro děti je to opravdový ráj. Pro deštivé dny ideální.
Prozkoumej, ponauc se a pobav se!

Castel BUONCONSIGLIO je nejdůležitější historicko - umělecká stavba nejdulezitejsi v našem regionu. Je to
největší a nejnavštěvovanější hrad  v celém Trentinu. Momentálně se v hradě nachází spousta stalých
expozic, jedna z nejzajimavejsich je zajisté archeologicka sbírka z oblasti celého Trentina.

MESSNER MOUNTAIN MUSEUM – FIRMIAN: StarobylÉ hradby hradu FIRMIANO jsou pŘÍSTUPNÉ dÍky modernÍ struktuŘe ze skla a oceli. VýstavnÍ trasa se vine přes věže, schody, nádvoří a nabízí návštevníkům celkový pohled na horský svět. Práce, malby, sochy, prříodní nálezy byly vybrány Reinholdem Messnerem, aby popsaly blizky vztah, ktery spojuje člověka s horou .




Kajaky pro všechny

Dopolední výlet na kajaku po jezeře S. Giustina do jinak nepřístupné části jezera, kterou místní lide nazývají “ malý Grand Canyon”, podle typicky do červena  zbarvené horniny, která velmi připomíná “Grand Canyon USA“ v malém provedení. Nejdříve se zahřejeme na otevřené části jezera a pak už na nás čekají nás 2 kaňony - hra stínů, barev skal a vody je někdy neuvěřitelná Výlet trvá cca 3 hod. Kajaky jsou pro dvě dospělé osoby a nebo po jednom, jsou velice stabilní a technika pádlování bude samozřejmě na začátku vysvětlena. Každý dostane povinně plovací vestu a helmu. U nástupního místa je malý bar, kde si můžeme po výletě ještě dát nějaké občerstvení. Je zde i malá pláž, takže kdo bude chtít, může si jít zaplavat.




Adrenalin na raftu

VAL DI SOLE - údolí VAL DI SOLE  je sousedící údolí, kterým protéká známá řeka NOCE...známá pro všechny, kteří praktikují vodní sporty na řece: kajak, rafting, hydrospeed... Podle klasifikace National Geographic patří mezi prvních 10 nejkrásnějších řek. I když na první pohled řeka působí velmi klidným dojmem, opak je pravdou a vy budete mít možnost okuit pravý adrenalin. Ale nebojte, na úvod bude vše vysvětleno, před vyplutím je 30min kurz.... co dělat, a co nedělat. Pak už jen dostanete neoprenovou výstroj, plovací vestu a helmu a můžete vyrazit. Máme v nabídce váce možností raftingu, jak mírný vhodný pro celou rodinu, tak i divočjší vodu pro odvážlivce.




Canyoning / Kaňoning

Canyoning je sport, kdy se prostupuje koryty horských říček, potoků a úzkých soutěsek , a to vždy ve směru jeho toku, tedy shora dolů.  Při canyoningu se kombinuje slaňování skalních stěn a vodopádů, plavání tůněmi, skákání do nich, sjíždění přírodních tobogánů a skluzavek. Při tomto pestrém vodním sportu rozhodně využijete prvky vodáctví, horolezectví i speleologie. Poznáte nádherná místa, kam se každý jen nepodívá.  V  oblasti Trentino jeden z nejkrásnějších kaňonů se nachází v údolí Val di Ledro, ( asi 30min od Lago di Garda)  na říčce Palvico. 




Sklípky

Navštivte a degustujte, Vyberte si z široké škály možností vín, šumivých vín, piv a objevte opravdové chutě severní Itálie.

ROTARI se nachází v samém srdci Dolomit mezi údolími a kopci Trentina a nabízí elegantní a moderní šumivé víno z horského klimatu. Nezaměnitelné vůně a chutě vyprávějí o území, jeho ovoci a dávně proslulé metodě výroby.







Základní ceny - platí na osobu (.není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 14.09. - 12.10. 12.10. - 20.11.
Dospělý - Lůžko Snídaně Na noc 1210 Kč 1080 Kč
Dítě 3 - 6 let Snídaně Na noc 605 Kč 540 Kč
Dítě 7-10 let Snídaně Na noc 860 Kč 765 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 14.09. - 20.11.
Kajakový balíček Na zájezd 1140 Kč
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Dámská jízda: Jižní Itálií za vínem, mořem a odpočinkem - Amalfi Český průvodce Poznávací zájezdy | Itálie

Dámská jízda: Jižní Itálií za vínem, mořem a odpočinkem

26 990 Kč 7

PROMO: přiveďte kamarádky a každá z vás obdrží 1000 Kč slevu!
Žádné covid testy! Sólo cestovatelky bez příplatku.

Čistě dámská 8denní jízda jen pro 6 slečen, paní či dam. Starat se o vás bude zkušená řidička Terezka a průvodkyně Hanka.

Během 8 dní nás čeká cesta na jih od Neapole:
- vyhlášené pobřeží Amalfi a poloostrov Sorrento
- výlet lodí na ostrov Capri
- malé horské vesničky a autentická italská kuchyně
- vinice a ochutnávky (podzim = sklizeň vína)
- bůvolí farma a originální mozzarella
- navštívíme i Pompeje a antické Paestum (vstupy a prohlídky v ceně)
- bydlení ve dvou soukromých domech, nebo apartmánech

Čeká nás relax, hodně zábavy, trochu aktivit, chození v přírodě a moře (vína).

Dámská jízda je pro partu kamarádek, známých, ale i neznámých a sóĺo cestovatelek, které si chtějí vyrazit, odpočinout od starostí doma, seznámit se dalšími cestovatelkami a užít si slunnou Itálii.

Věkový limit není žádný. Důležitá je pouze dobrá nálada a je jedno jestli je Vám 30, 40 nebo 70 let.


Povinné vybavení s sebou: cestovní skládací sklenička na víno. A pokud tento klenot ve své sbírce nevlastníte - máte jej od nás jako bonus zdarma.

Detail Termíny a ceny +